Haftanın Takımı

Not :( Q.S. - Fransa ) İlk hafta Hollanda ile berabere kalarak 2 puan yitiren Horozlar . Bu hafta Panzerleri iyi bir futbolla yenmeyi bildiler. Yakın dostlar Husoo18 ve Q.S. Maç sonrası yaptığı açıklamada maçın ortada olduğu fakat Fransa'nın defansif gücü, aynı zamanda benzemanın güzel oyunu bu skoru getirdi dediler.
Haftanın FutbolcusuNot : İngilizlere karşı yaptığı hat trick ve birbirinden şık asistleri ile haftanın futbolcusu . Marleen Castelen

Haftanın Hayal Kırıklığı

Not : İlk hafta sambacılardan puan koparamayan ingiltere , Evinde hollanda ile oynadığı maçlarda biraz şanssızlık biraz da oyuncuların birbirine ısınamaması sebebiyle iyi görünmedi ve 3 puanı hollandaya kaptırdı . 2 Hafta üst üste yenilen ingilizler puan durumunda da en alt sırada yer alıyor . !.

Haftanın KAREASI


Not : Kiko attığı 2 golle Belki de ispanyanın yükleşinin işaretini verdi . U20 den gelerek büyük çıkış yakalayan yıldız oyuncu Menajer Malenkowdan övgüler aldı . Çok iyi bir oyuncu olduğunu dile getiren Malenkow geleceğin Xavisi dedi :)


Not : Benzema bu hafta Alman taraftarlarının öldürmek istediği bir futbolcu idi :) Attı 2 şık gol ve aynı zamanda defansa yardımı ile çok iş çıkarttı. Sahanın kaçırdğı gollere nazaran attığı goller Fransaya 3 puanı getirdi .!


Not : T Walcott İngilizlerin en iyisi idi . Ama tek başına ne işe yarar ki bir futbolcu. 2 muaazzam gole imza attı 3. gol için çok çabaladı ama şanssızdı. SUHAN ile özel görüşen Teo takımın bu kötü giden havasını değiştirmek için oyun planını değiştirmeyi önerdi. !


Not : Müthiş pasları önde presi ve oyunu müthiş okuması bu 2 maçta öne çıkan nitelikleri idi onun . Attığı gole de kalecinin yapacak hiçbirşeyi yoktu. Onun adı : Diego - BRAZİL