Galatasarayımız'da derbi hüsranı kadar, Elano'nun maç sonrasındaki davranışları tartışılıyor.Maçın bitiminde, sarı-kırmızılılar yenilgi nedeniyle büyük üzüntü yaşarken, Elano mağlubiyeti adeta umursamadı. İşte o şaşırtan olay...

Yer Şükrü Saracoğlu Stadı'nın kapalı otoparkı. Maç bitmiş ve konuk ekibin otobüsü Florya'ya doğru yol almış. Zafer sarhoşu Fenerbahçeli futbolcular ise özel araçlarına binerek bir bir stattan ayrılıyorlar. Önce Carlos, ardından Deniz, Semih ve Emre... Hepsinin yüzü gülüyor. Ancak bir kişi var ki, onların sevincine ortak oluyor, kendi arkadaşını ise yalnız bırakıyor. O da Elano Blumer. Brezilyalı doping testi için Arda Turan ile statta bekliyor. Kontrolden de erken çıkıyor ve soluğu Vederson'un yanında alıyor. Koyu sohbete Kazım'ın 10 kişilik akraba grubu da katılıyor, fotoğraflar çekiliyor.

Bu sırada ağlayacak gibi duran Arda testten çıkmış ve Elano'nun sohbetinin bitmesini bekliyor. Elano ise kahkalar içinde muhabbetini sürdürüyor. Sonra Lugano katılıyor gruba ve Elano, Uruguaylı'nın çocuğuyla ilgileniyor. Arda ise hayretler içinde ama sessizce bekliyor. Sonra sohbet bitiyor ve Arda ile Elano kulübün tahsis ettiği siyah ciple Florya'ya doğru yol alıyorlar.

Kaynak: Milliyet