Adnan Sezgin: Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, “Güçlü bir ekiple eşleştik. Bizim hedefimiz final oynamak. Deplasmandan iyi bir sonuçla dönersek, evimizde işimiz kolay olur. 23 Şubat’taki rövanşı, bir gün sonraya aldırmak istiyoruz. Çünkü 18-23 Şubat arasında Beşiktaş’la oynayacağız” dedi.

Johan Neeskens: Frank Rijkaard’ın yardımcısı Johan Neeskens, “Atletico Madrid kesinlikle çok kuvvetli ve tehlikeli bir takım. Barcelona’da çalışırken, bir çok kez onlarla karşılaştık. Ben taraftar desteği için Hertha Berlin’i isterdim. Madrid karşısında yüzde yüzle oynamalıyız” diye konuştu.

Clemente Vilaverde: Atletico Madrid’in Genel Menaceri Clemente Vilaverde, “Avrupa’nın güçlü ve en tanınmış ekiplerinden biriyle eşleştik. Galatasaray’da eski oyuncumuz Leo Franco var. Frank Rijkaard, İspanyol futbolunu iyi biliyor. Onun takımlarının iyi futbol oynaması, bize sıkıntı yaratabilir” yorumunu yaptı.

Arda Turan: Kaptan Arda Turan, “Çok güzel bir kura oldu. İki tane birbirinden güzel ve heyecanlı maç oynayacağız. İlk maçın deplasmanda oynanacak olması bir avantaj. Oradan iyi bir skorla dönersek, seyircimizin önünde turu geçeceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Ayhan Akman: Cim Bom’un tecrübeli isimlerinden Ayhan Akman, “Leo Franco ile konuşurken, Atletico Madrid’in çıkacağını düşündüm. Biraz tesadüf oldu. Rakibimiz elbette çok güçlü. Ancak biz de iyiyiz. Hedeflediğimiz finale ulaşmak istiyoruz” dedi.