İkinci yarıya Antalya'da hazırlanan Galatasaray'da kamp programında değişiklik yapıldı. Daha önce Ordu maçının ardından İstanbul'a döneceği açıklanan sarı kırmızılıların, 14 Ocak'a kadar Antalya'da kalmaya karar verdiği açıklandı.

Galatasaray Sportif AŞ Müdürü Adnan Sezgin, antrenman sırasında yaptığı açıklamada, kamp programında değişiklik yapıldığını belirtti. Sezgin, takımın Cumartesi günü Orduspor ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası maçı için Ordu'ya gideceğini, Pazar günü oynayacağı maçın ardından tekrar Antalya'ya döneceğini ve çalışmalarını 14 Ocak Perşembe gününe kadar Antalya'da sürdüreceğini söyledi. Sarı-kırmızılıların, daha önce Orduspor ile yapacağı maçın ardından İstanbul'a döneceği belirtilmişti.

SABRİ VE BAROS İDMANDA YOK
Kundu'daki Mardan Palace Futbol Center'de çalışmalarını teknik direktör Frank Rijkaard nezaretinde sürdüren Galatasaray'ın sabah antrenmanına Sabri'nin yanı sıra sakatlığı süren ve dün takımla hafif koşu yapan Milan Baros katılmadı. Isınma hareketleri ile antrenmana başlayan futbolcular, daha sonra açma-germe çalışması yaptı. Ardından dar alanda kısa paslaşma çalışması yapan futbolcuların neşeli olduğu gözlendi. Top sürme ve nefes açma hareketleri de yapan sarı-kırmızılılar, adam geçme ve markaj çalışması da yaptılar. Sarı kırmızılıların antrenmanı 1,5 saat sürdü.