G.Saray ve Kayserispor'un menajerleri Adnan Sezgin ile Süleyman Hurma, Ali Turan'la ilgili Antalya da gizlice bir araya geldi.

GAZETE HABERTÜRK

Günlerdir gündemden düşmeyen Kayserisporlu Ali Turan’ın G.Saray’a transferi konusunda ilk resmi görüşme
nihayet gerçekleşti. Sadece HABERTÜRK’ün görüntülediği zirveden yeni bir randevu çıktı... Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ile G.Saray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin arasında dün Antalya’daki Alara Restaurant’ta gerçekleşen ve yaklaşık 40 dakika süren görüşmede Ali Turan için G.Saray’ın “Kiralık olarak 2 veya 3 futbolcu verelim” teklifi kabul görmedi. Buna karşılık Kayseri, 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istedi. Sezgin-Hurma ikilisinin görüşmesi, “Cumaya (yarına) kadar birbirimize düşünme süresi verelim” sözleriyle son buldu. Kamuoyunun sonucunu merakla beklediği Ali Turan konusunda dün Antalya’da hareketli saatler yaşandı. Sabah otelde Ali Turan’la ilgili teknik direktör Rijkaard ve başkan Adnan Polat’la görüşen Adnan Sezgin, bu görüşmenin ardından Süleyman Hurma’yı aradı. Hurma da aynı şekilde başkanı Recep Mamur’a Ali için bir görüşme gerçekleştireceğini bildirdi.

RESTLEŞME YAŞANDI
İki başkanın onayından geçen buluşma saat 14.30’da gerçekleşti ve 15.10’da taraflar masadan kalktı. Sezgin daha sonra Süleyman Hurma’yı Antalya Balıkevi’ne bırakarak görüşmeden ayrıldı. HABERTÜRK’e yakalandıklarını fark edemeyen Sezgin konuyla ilgili olarak “Henüz bir anlaşma yok” açıklaması yaparken, Hurma ise “G.Saray’ın getirdiği tekliflerle Ali Turan’ı alması mümkün görünmüyor” dedi. Ancak iki tarafın yarınki görüşmede işi sonlandırabileceğine kesin gözüyle bakılıyor.