İdman öncesi takım kaptanı Arda Turan ile bir süre sohbet eden Prekazi'nin Arda ile samimi bir şekilde konuşmaları dikkat çekti. Prekazi'nın arası açık olduğu Adnan Sezgin ile de hiçbir şekilde konuşmaması dikkat çekerken idman sonunda da Arda'ya başarılı dileyerek tesislerden ayrıldı.
NEŞELİ İDMAN…
Galatasaray'ın Antalya'daki ikinci yarı hazırlıkları neşe içinde sürüyor. Bu sabah yapılan antermanda guruplar halinde yapılan çalışma yine ilginç görüntülere sahne oldu. Rijkaard'ın 4'erli gurplar halinde yaptırdığı koşular sırasında bir futbolcuyu omuza alıp yapılan koşularda nefes nefese kalan futbolcular birinciliği kapabilmek isterken renkli görüntüler ortaya çıktı.
YARIN DÖNÜYORLAR
İkinci yarı hazırlıklarını 10 gündür Antalya'da sürdüren Galatasaray yarın istanbul'a dönüyor. Sarı-Kırmızılılar yarın sabah yapacağı son antrenmanın ardından saat 16:40' da İstanbul'a gelecek ve Türkiye Kupası'nda Denizli Belediyespor ile oynayacağı maçın hazırlılarına tesislerinde devam edecek
ADNAN SEZGİN KAMPTAN AYRILDI
Öte yandan Sportif A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Antalya kampından ayrılarak İstanbul'a döndü. Sezgin, buradan ise ABD'deki Galatasaraylılar gecesine katılmak üzere New York'a geçecek.