Kayserispor maçı sonrasında basın açıklamasında bulunan Galatasaray'ın Avustralyalı oyuncusu Lucas Neill, 'İyiydik ama Kayserili yıldızlar daha iyiyidi" dedi.

Makukula'yla yaşadığı gerginlik üzerine konuşan Neill, "Pozisyonda yaşadığımız gerginlik, benim ve Makukula'nın ne kadar çok maçı kazanmak istediğimizi ve ne kadar tutkulu oynadığımızı gösterir." dedi.

Konuşmasını sürdüren Avustralyalı yıldız, "Hem Emre Güngör hem de Servet'le çok iyi bir ikili olduk. Emre Güngör bugün çok sert bir rakibe karşı oynadı ve saf dışı bıraktı. Bu akşam çok iyi bir uyum içerisindeydik. Özellikle benim gibi topla oynamayı seven bir stoper önünde boş alan buldu mu ilerlemek ister. Çok güzel bir futbol oynadık ama istediğimize ulaşamadık. Çok kötü zemin ve sert bir rakip vardı. Özel futbolculara çok fazla dikkat etmek gerek. Tabi bunlar futbol kuralları içinde olmalı. Bu akşam bizim yabancılarımız iyiydi, tabi yerli yıldızlarımız da çok iyi bir performans gösterdi ancak Kayserili yıldızlar daha iyi bir performans sergiledi. Kazanmak istedik ama başaramadık." diyerek sözlerini noktaladı.