Arda Turan bugünkü Antalyaspor kupa karşılaşması için arkadaşlarını sertçe uyardı.

Rijkaard da Arda gibi istikrarsız gidişata el koydu. Hollandalı hoca, ilk Antalya maçındaki gerginliği hatırlatarak Sakatlık tartışmasını unutun. Mücadeleyi 11 kişi bitirmenizi istiyorum" dedi.

Ligde ve kupada istikrarsız sonuçlar alan Galatasaray'da kaptan Arda Turan dümene geçti. Dünkü idman sonrası takım arkadaşlarıyla bir toplantı yapan yıldız futbolcu, uyarılarda bulunup önlerindeki ilk engel olan Antalyaspor kupa sınavının geçilmesini istedi. Arda, Elenirsek sokağa çıkamayız diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti:

KÖTÜ TAKIM MUAMELESİ!
"Camiayı tedirgin ediyoruz. Herkes kötü bir takım olduğumuzu düşünmeye başladı. Antalyaspor'u elemek zorundayız. Bu turu geçelim, İstanbul'un hangi mekanında isterseniz hepinize yemek vereceğim."
Rijkaard'ın da sabrı taştı. Kötü futbol ve istikrarsız sonuçların ardından dünkü idman öncesi futbolcularıyla 20 dakikalık bir toplantı yapan Hollandalı hoca, Antalyaspor'a elenmeleri halinde çeşitli önlemler alacağını belirterek, oyuncularına gözdağı verdi:

KIRMIZI KART GÖRMEYİN!
"Hiçbirinizden memnun değilim. Son iki maçta büyük hayal kırıklığı yaşattınız. Bundan böyle isme ve forma numarasına bakmam, gereğini yaparım. Antalya'daki maçta yaşanan sakatlık tartışmasını ve gerginliği unutun. Yarın (bugün) skor ne olursa olsun maçı 11 kişi tamamlamanızı istiyorum."