Takım arkadaşlarının Kayseri deplasmanından döndüğü saatlerde, Ortaköy Supper Club'da elinde sigarayla eğlenirken yakalanan Jo, Galatasaray camiasının tepkisini çekti.

Galatasaray'ın ara transferde kadrosuna kattığı ancak Antalyaspor kupa maçında sakatlanan Jo, takım arkadaşları Kayseri deplasmanından dönerken İstanbul gecelerini keşfe çıktı. Geçtiğimiz cumartesi gecesi Ortaköy'deki Supper Club'a giden Brezilyalı futbolcu, gece kulübünde puro içtiği esnada bir televizyon kanalı tarafından görüntülendi.

Antalyaspor maçında ayak bileğinden sakatlanan ve 1 ay sahalardan uzak kalacak olan sambacı, takım arkadaşlarının 0-0 biten Kayserispor deplasmanından uçakla İstanbul'a döndüğü saatlerde gece kulübünde görülmesi, sarı-kırmızılı yönetimin tepkisini çekti. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Jo ile görüşeceği ve yönetimden çıkacak karara göre para cezası da verebileceği öğrenildi.

KAZIM SONUNU HAZIRLAMIŞTI
Fenerbahçeli Colin Kazım da takımının Şükrü Saracoğlu Stadı'nda maç oynadığı saatlerde Beyoğlu'nda 360 adlı mekanda eğlenirken görülmüş, ardından oyuncunun ifadesiyle bu haberi yalanlayan Fenerbahçe kulübü, fotoğraflar ortaya çıkınca geri adım atmış ve devre arasında milli oyuncuyla yollarını ayırmıştı.