Galatasarayımız'da Başkan Adnan Polat, takım kaptanlarıyla bir araya geldi.Sivasspor beraberliğiyle şampiyonluk yarışında vurgun yiyen Galatasarayımız'da Başkan Adnan Polat, takım kaptanlarıyla bir araya geldi ve "Takım arkadaşlarınızla görüşün. Aranızda üçüncülüğü başarı olarak sayan varsa onun gelecek sezon Galatasaray'da yeri yok. Önümüzdeki sezon mutlaka Şampiyonlar Ligi'nde yer almalıyız. Kalan 6 maçımızı kazanmamız halinde bile şampiyon olamayabiliriz ama benim sizlerden istediğim haftalardır üzdüğünüz camianıza elinizden geleni yaptığınızı ispat etmenizdir" dedi.

Teknik direktörümüz Frank Rijkaard ve ekibiyle yaptığı toplantının ardından kaptanlar Arda, Ayhan ve Sabri ile görüşen Başkan Adnan Polat'ın "Gelecek sezonun ikinci yarısında yeni stadımızda maçlarımızı oynayacağız. Türk Telekom Arena'da Galatasaray forması giymek her futbolcuya nasip olmaz. Bu forma altında o stadyumda 52 bin taraftarın önüne çıkmak isteyen futbolcular, bizi gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne taşıması lazım. Biz bu kadroyu Devler Ligi için kurduk. Galatasaray'ın yeri her zaman Şampiyonlar Ligi'dir" dediği öğrenildi.

SİZ SORUMLUSUNUZ
Başkanımız Adnan Polat'ın kaptanlarla yaptığı görüşmede "Sezon sonuna kadar özel hayatına dikkat etmeyen bir kişi daha çıkarsa bunun bedelini öder. Profesyonel yaşamayı bilmeyenlere bu formayı giydirmem. Takımdan sizler sorumlusunuz. Galatasaray formasının ağırlığını taşıyamayanlarla, kendini futbola vermeyenlerle yolları ayıracağız" dediği ve Arda, Ayhan, Sabri üçlüsünden kalan maçlarda 18 puan sözü aldığı gelen haberler arasında.

Kaynak: Sabah