Galatasaray yöneticileri Üstünel ve Sezgin, Beşiktaşlı yıldıza protokol imzalattı. 2+1 yıllık anlaşma sezon sonunda resmiyete dökülecek.

Sağa takviye

G.Saray sezon bitmeden bombayı patlatıyor. Geçen sezon gizli bir operasyon ile Gökhan Zan'a imza attırarak Beşiktaş'a gol atan Cimbom, Serdar Özkan ile de anlaştı. Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu ile 2+1 yıllık protokol yapıldığı , işi Adnan Sezgin ile Haldun Üstünel'in bitirdiği öğrenildi.

Yine bedelsiz

Beşiktaş'ın kendisine düşük bir rakam teklif ederek adeta "Git" demesine içerleyen Serdar Özkan ile görüşen Sezgin ve Üstünel, "Bizde rahat edersin. Hakkını da alırsın" sözü verince iş bitti. Resmi imzanın sezon sonunda atılacağı öğrenildi. G.Saray böylece hem Sabri'ye bir alternatif buldu hem de yıldız oyuncuyu bonservis bedelsiz aldı.

Arda'nın parmağı
Beşiktaş ile pazarlık yaparken morali çok bozulan Serdar Özkan'a en büyük destek Genç Milli Takım'da yan yana oynadığı yakın arkadaşı, G.Saray kaptanı Arda'dan geldi. Serdar'ın "Evet" demesinde Arda'nın etkili olduğu belirtiliyor. Beşiktaş'ın altyapısından yetişen Serdar Özkan için Denizli de "Kalsa da olur, gitse de" raporu vermişti.