Galatasaray takımı oyuncuları ve teknik heyeti, bugün dünya evine girecek olan Sabri Sarıoğlu'nu kutladı.Galatasaray takımı oyuncuları ve teknik heyeti, bugün dünya evine girecek olan Sabri Sarıoğlu'nu kutladı.

Çalışma sona erdikten sonra oyuncuları saha içine toplayan ve Sabri'yi sarılarak yanına alan teknik direktör Frank Rijkaard, Galatasaray Adası'nda bu akşam yapılacak düğünle evlenecek olan Sabri'yle ilgili bir konuşma yaptı ve ardından takım arkadaşları oyuncuyu havaya atarak mutlu gününde kutlama gerçekleştirdi.

Diğer yandan, Ülker Ayın Golü Yarışmasında mayıs ayının en iyi golü olarak Abdel Kader Keita'nın Ankaragücü'ne attığı golü seçen isimlerden 8 talihli, sarı-kırmızılı takımın antrenmanını izledi. Talihlilerden Muhammed Bay, bu arada Keita'dan imzalı futbol topu aldı.

Ayrıca, GS Mobile tarafından gerçekleştirilen organizasyonla da sarı-kırmızılı futbolcular Lucas Neill ile Elano Blumer'e Blackbery Storm marka cep telefonları hediye edildi.

Öte yandan, Galatasaray takımının antrenmanını, Harry Kewell'la röportaj yapmak üzere Avustralya'dan gelen Kanal 9 televizyonundan bir ekip de izledi.

Kaynak: Anadolu Ajansı