Çek golcünün menaceri Paska'yla anlasma sağlandı, mevcut sözleşme 1 yıl daha uzatılıyor. Elano ve Kewell'ın menacerleriyle de bugünden itibaren masaya oturuluyor.

Geçen sezonun Gol Kralı, bu sezon da aylar süren sakatlığına rağmen Galatasaray’ın en golcü ismi olan Milan Baros’un menaceri Pavel Paska, İstanbul’a davet edilmişti. Bursaspor maçını Ali Sami Yen Stadı’nda izleyen Paska ile Çek golcünün sözleşmesini uzatma adına dün bir görüşme yapıldı. Galatasaray’la 1 yıl daha mukavelesi olan ve daha önce yeni kontrat imzalamaya hazır olduğunu bildiren yıldız futbolcunun menaceriyle büyük ölçüde anlaşma sağlandığı öğrenildi. Böylece 29 yaşındaki oyuncu, Mayıs 2012’ye kadar Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Deneyimli futbolcunun senelik 2.5 milyon Euro azanacağı da gelen haberler arasında.

İstanbul’a menajer yağdı! Ayrıca gözden düşen Elano’nun menajeri Beto ile Galatasaray’daki geleceği sallantıda olan HarryKewell’ın menaceri Bernard Mandiç’in de İstanbul’da oldukları ve bugünden itibaren taraflar arasında görüşmeler başlayacağı ifade edildi. Türkiye’ye rutin ziyaretlerinden birini yapan Frank Rijkaard’ın menaceri Perry Overeem’in de Bursa maçını tribünden izlediği ifade edildi.