Sakatlıklardan ötürü son yıllarda iki yakası bir araya gelmeyen Galatasaray 'da, sezonun bitimine üç hafta kala tüm futbolcular iyileşti! Kewell bile bu akşamki İstanbul BŞ Belediye maçı kadrosuna dahil edildi.
Sarı-Kırmızılı ekipte geç gelen saadet... Son yıllarda sakatlıklardan ötürü iki yakası bir araya gelmeyen Galatasaray'da, sezonun bitimine üç hafta kala ve tüm kulvarlarda havlu atıldıktan sonra iyileşmeyen oyuncu kalmadı! Bunlara, Ocak ayından bu yana takımdan ayrı olan Harry Kewell dahil... O bile, bu akşamki İstanbul BŞ Belediye maçı kadrosuna dahil edildi. İşin traji-komik yanı ise, sakatların tümü iyileşmesine karşın bu kez de Lucas Neill ile Barış Özbek cezalı durumda olması... Ev sahibi takımda da, Taner, Tum, Gökhan Kaba, Ergün, Barbosa, Marcin Kus ve Mahmut'un sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyeceği açıklandı.

Deplasmanda kuzu gibiler
Cim Bom'un bu sezonun ikinci yarısındaki deplasman performansı tam anlamıyla bir rezalet. Sadece 2 galibiyet, 3 beraberlik alabilen Sarı-Kırmızılılar, 2 sınavdan ise puansız ayrıldı.

İstanbul BB.
Hasagiç
Ekrem
Metin
Can
Efe
Rızvan
Gökhan
Abdülkadir
Tevfik
Hasan Ali
İskender
T.D: Abdullah Avcı

GALATASARAY
Aykut
Sabri
Hakan Balta
Emre Güngör
Caner
M. Topal
Elano
Arda
Keita
Baros
Giovani
T.D: Frank Rijkaard

HAKEMLER: Fırat Aydınus, Serkan Ok, Orkun Aktaş
Stat: Atatürk Olimpiyat
Saat: 20.00
Yayın: Spormax