Arda'ya son mesaj

Kapalı'nın Kaptan'a tavrı sürüyor. Bursa mücadelesi sonrası rahatsızlıklarını dillendiren genç yıldız, kapalı tribünle halen barış imzalamadı.
Genç yaşında Galatasaray’da kaptanlık görevine getirilen, hatta ‘ikinci Metin Oktay’ payesi verilen Arda Turan ile ‘Kapalı’ tribün taraftarları arasındaki soğukluk tırmanarak devam ediyor. Fenerbahçe yenilgisi sonrasındaki ilk sınav olan Diyarbakırspor maçında tribünlere çağrılmayan, bir sonraki hafta ise Manisa’da bu kez tribünlere gitmeyen yıldız futbolcu, dün de protestolara maruz kaldı. Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan İstanbul Büyükşehir Belediye karşılaşmasının öncesinde diğer tribünler Kaptan’ı çağırıp destek verirken, o sırada Kapalı “Herkes gider, biz kalırız, çünkü biz Galatasaraylı’yız” şeklinde aleyhte tezahürat yaptı. Aynı tribüne Erzurumlular tarafından asılan ‘Sayın Başkanımız Adnan Polat’a ömür boyu başarılar dileriz’ pankartı da dikkat çekti.

Maç öncesi dostluk rüzgârı
Bu arada Sarı-Kırmızılılar, maçtan önce ağabeyleriyle hasret giderdi. Belediye Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yardımcısı Arif Erdem ve Okan Buruk ile Galatasaraylılar’ın samimi kucaklaşması, güzel bir dostluk görüntüsü olarak hafızalara kazındı.