Arda Turan ve yakın arkadaşı Serdar Özkan’ın yolu G.Sarayımız’da kesişti.Arda Turan ve yakın arkadaşı Serdar Özkan'ın yolu G.Sarayımız'da kesişti, genç yıldızların küçüklükten bu yana beraber oynama hayalleri de gerçek oldu. G.Saray Yönetimi dün Serdar Özkan ve Bucaspor'un attığı 18 golle Süper Lig'e yükselmesinde büyük payı bulunan Mehmet Batdal ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Özkan'ın sarı kırmızılı kulüpten yıllık 1 milyon TL artı maç başı para, Batdal'ın ise yıllık 700 bin TL kazanacağı öğrenildi.

Çalımı ondan öğrendim

Serdar'ın transferinde kaptan Arda'nın da payı olduğu sürekli konuşulurken, G.Saray'ın milli yıldızı, “Ben çalım atmayı Serdar'dan öğrendim” açıklamasında bulunmuştu.

Serdar ise 3 hafta önce, “Arda ile hep hayalimiz aynı takımda oynamaktı. Bunu biz küçüklükten bu yana hayal ederdik. O beni Galatasaray'a, ben onu Beşiktaş'a çağırırdık” demişti. Ve bu iltifat dolu sözlerden sonra iki oyuncunun yolları dün resmen Galatasaray Kulübü'nde buluştu.

Jeep'le geldi


Serdar Özkan, yeni sezonda antrenmanlara çıkacağı Florya Metin Oktay Tesisleri'ne dün gri bir jeep'le geldi.

Uçağa atladı geldi

Bucaspor'un sözleşme uzatma teklifinde bulunduğu, ancak 10 gündür Cimbom ile temaslarda bulunan Batdal ise dün sabah saat 11.00'de İzmir'den İstanbul uçağına atlayıp Florya'ya geldi ve 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Kaynak: Hürriyet