G.Saray geçen sezon başında da görüştüğü ama transfer edemediği Real Madrid'in ön liberosunu bu sefer renklerine bağlamakta kararlı.G.Saray geçen sezon başında da görüştüğü ama transfer edemediği Real Madrid'in ön liberosunu bu sefer renklerine bağlamakta kararlı. Transferi neticelendirmek için Başkan Polat bizzat Madrid'e gidiyor

Transfer önceliğini orta sahaya iki defansif oyuncu olmak üzere kurgulayan Galatasaray, aradığı isimlerden birisini Real Madrid'li Mahamadou Diarra olarak belirledi. Sarı-kırmızılı takımın geçen sezon da transfer listesinde yer alan ancak yapılan görüşmelerden sonuç alınamayan Mali Milli Takımı kaptanının bu sefer transferinin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

POLAT DEVREDE...

Bonservis bedelinin 4-5 milyon Euro civarında olduğu belirtilen Diarra'nın transferini ise bizzat Başkan Adnan Polat'ın üstleneceği gelen haberler arasında. Polat'ın, teknik heyetin de alınması yönünde rapor verdiği Diarra için önümüzdeki günlerde Madrid seferine çıkacağı ve İspanyol kulübünün yöneticileri ile Diarra için sıkı bir transfer pazarlığına girişeceği belirtildi.

Kaynak: Sabah