Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Elano için kulübe transfer teklifleri yağdığı belirtildi. Dünya Kupası öncesi Rus kulüplerinden teklif alan Elano'ya Brezilya Milli Takımı'nın Kuzey Kore'yi 2-1 yendiği maçta bir gol atıp, bir de asist yapmasından sonra İspanya ve İtalya'dan da talip çıktığı ileri sürüldü.

Elano'nun bonservisi için 10 milyon Euro değer biçildiği, ancak Galatasaray'ın bunu daha da yükseltmeyi hedeflediği öğrenildi.

Stoch'un Fenerbahçe'yle anlaşmasından sonra rotayı tekrar Meksikalı Dos Santos'a çeviren Galatasaray'ın Tottenham kulübüyle pazarlıkları sürüyor... İngiliz kulübün 8 milyon Euro'luk bonservis bedelinde indirim yapmaya yanaşmadığı sarı kırmızıların 5 milyon Euro'ya kadar çıktıkları ileri sürüldü. Totenham'ın Arda'ya karşılık Dos Santos artı para teklifine ise Galatasaray yönetiminin sıcak bakmadığı öğrenildi.

Bu arada Hollanda'da teknik direktör Frank Rijkaard'la görüştükten sonra Avrupada transfer çalışmalarına başlayan Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, Almanya Ligi'nde forma giyen bazı oyuncuların menecerleriyle görüşmeler yaptığı bildirildi. Sezgin'in öncelikle önlibero futbolcusu transferini çözmeyi hedeflediği belirtildi.

Kaynak: Ligtv.com.tr