Galatasarayımız yabancı oyuncu transferindeki suskunluğunu bozuyor.Sarı-kırmızılı yönetimin yoğunçalışmalar neticesinde, büyük sansasyon yaratacak yıldızlarla imza aşamasına geldiği ortaya çıktı.

Yerli transferinde Çağlar Birinci, Ali Turan, Mehmet Batdal, Serdar Özkan ve Musa Çağıran'ı kadrosuna katan, ancak yabancı konusunda temas kurduğu hiçbir oyuncuya henüz imza attıramayan Galatasaray sesini yükseltmeye başlıyor.

Geçtiğimiz dönemlerde yabancı oyuncu transferinden sorumlu Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel'in futbol şubesinden istifa etmesi üzerine, “Transfer yapamazlar” eleştirisine hedef olan sarı-kırmızılı yönetimin, büyük sansasyon yaratacak isimlerin peşinde olduğu ve görüşmelerin artık imza aşamasına geldiği bildirildi.
Sarı-kırmızılıların bu operasyonla birlikte, tribünlere olumlu mesaj vermek istediği ve gelecek sezonun ikinci yarısından itibaren karşılaşmalarını oynayacağı Türk Telekom Arena'ya çok güçlü bir kadroyla girmeyi planladığı ifade edildi.

Bu arada Teknik Direktör Frank Rijkaard ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir görüşme yaptı. Rijkaard ile Sezgin'in bugün Florya'da ikinci kez buluşacakları, Hollandalı hocanın ayrıca Başkan Adnan Polat'a detaylı bir rapor sunacağı kaydedildi.

Kaynak: Milliyet