Teknik direktörümüz Frank Rijkaard, ''Böyle maçlarda önemli olan antrenmanlardaki performansı, maçlara yansıtabilmek'' dedi.Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Galatasarayımız'da, teknik direktörümüz Frank Rijkaard, ''Böyle maçlarda önemli olan antrenmanlardaki performansı, maçlara yansıtabilmek'' dedi.

Rijkaard, Almanya'nın 5. Lig takımlarından FC Kleve ile yaptıkları ve 4-0 kazandıkları maç sonrasında yaptığı açıklamada, hazırlık kampındaki maçlara iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, ''Böyle maçlarda önemli olan antrenmanlardaki performansı, maçlara yansıtabilmek. Bugün sahaya sürdüğüm 2 farklı takımın da aynı tempoda oynaması beni mutlu etti. Takım iyi çalışıyor'' diye konuştu.

Transferlerin bir an önce sonuçlanması ve yeni transferlerin kampa katılmasının önemine değinen Rijkaard, gelecek sezon yine 4-3-3 sistemiyle oynayacaklarını da sözlerine ekledi.

Yeni transfer Lorik Cana ise Galatasarayımız'a geldiği için çok mutlu olduğunu vurgulayarak, ''Bugün yapılan maç, benim Galatasaray forması altında oynadığım ilk karşılaşma oldu. Arkadaşlarımı tanıma fırsatı buldum. Galatasaray büyük bir camia ve taraftarı da müthiş. Büyük hedefler için buradayım'' diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı