Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşte Yeni Sezon Formalarımız !

 1. #1
  GialloRosso
  Yedek Oyuncu

  Standart İşte Yeni Sezon Formalarımız !  Galatasaray Pazarlama A.Ş., 2010–2011 sezonu formalarının tanıtımını, bu yıl ilk kez inter aktif ortamda gerçekleştirecektir. “365g24s” ana konseptinden yola çıkılarak hazırlanan forma tasarımlarıyla, günün her anında ve saatinde taraftarlarla beraber olmak hedeflenmektedir.

  Formalarımızın hikayeleri ile tanıtımı, 27 Temmuz Salı günü (bugün) Galatasaray TV'den ve www.365g24s.com internet sitesinden saat 19.05'de yapılacaktır.

  Parçalı Forma, Arslan Forma ve 2289 Mercan olarak adlandırılan yeni sezon formalarımızla ilgili filmler ve bilgiler www.365g24s.com adlı internet sitemizden takip edilebilmektedir.

  Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Cemal Özgörkey'in yaptığı Galatasaray Pazarlama A.Ş., yeni sezon formalarını, Tasarımcı Evrim Timur Görün ve ekibinin çalışmaları sonucu oluşturmuştur.

  Tanıtım çalışmaları için ise Pazarlama Danışmanı Kaan Görün önderliğinde, yapımcılığını Mehmet Altıoklar'ın, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın yaptığı üç kısa film hazırlanmıştır. Bu filmlerle Galatasaray Spor Kulübü bir ilke daha imza atmış ve çekimlerde film endüstrisinde gelinen son teknolojilerden faydalanılmıştır.

  Klasik parçalı formamızsa, bu yıl da yine sahalardaki yerini almaya hazır. Formamız, 1908' de kullanıldığı ilk günden bugüne kadar çeşitli revizyonlar geçirse de hep aynı ruhla, aynı anlamla bu sezon da giyilmeye devam edecektir.

  Arslan temasından yola çıkılarak hazırlanan diğer formamızsa, sarı kırmızı renklere gönül veren Arslan Nihat'ın hikâyesinden esinlenilerek hazırlanmıştır.

  Geçen sezon, ismimizin M.Ö 279'a dayanan binlerce yıllık etimolojik kökenine ithafen 2288 “majesty” formamızla, takımımızın köklü, cesur ve onurlu kimliği vurgulanmıştır (www.2288gs.com). Galatasaray'ın savaşçı, yenilikçi ruhunun devamı bu sezon mercan rengiyle sahalara taşınacaktır. Başarılar ve mücadeleler için hazırlanan mercan renkli formamızın kod adı 2289'tur.

  Ali Sami Yen'den binlerce güzel anımızla ayrılıp yeni stadımıza geçerken kullanacağımız ve hazır olan dördüncü formamız ise taraftarlarımızla yakın bir zamanda paylaşılacaktır.

  adidas'ın 2010 – 2011 sezonunda Galatasaray Futbol Takımı için uluslararası adidas model ve teknolojilerini uygulayarak hazırladığı tüm formalarda özel bir kumaş teknolojisi kullanılıyor.

  adidas'ın ClimaCool® adını verdiği bu teknoloji ile spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

  2010 – 2011 SEZONU FORMALARIMIZ

  Parçalı Forma
  Galatasaray'ın prestij forması olarak da kabul edilen ve geçen sezondan beri giymeye devam ettiğimiz parçalı formamız 1908' de kullanıldığı ilk günden bugüne kadar çeşitli revizyonlar geçirse de hep aynı ruhla, aynı anlamla sahalarda yerini almaya hazır.

  Formamızın taraftar için hazırlanan versiyonunda da, 1908 yılında giyilen ilk parçalı formanın anısına “1908 Galata Sarayı Efendileri” arması bulunuyor. Galatasaray tarihinin yansıdığı parçalı formayla taraftarın, Galatasaray futbol takımına verdiği bu ilk ismin yanı sıra, kurucumuz Ali Sami Yen'i ve unutulmaz futbolcumuz Metin Oktay'ı taraftarın ilk tezahüratıyla bir kez daha anıyoruz: “Ali Sami Bey'lerin, Hasnun'ların, Metin'lerin ahfadıyız; bu ülkede hem sporun hem irfanın ecdadıyız.”

  Arslan Forma

  Galatasaray Spor Kulübü yıllardır Türk Sporuna önemli katkılar yapmakta ve her spor branşında “ ARSLAN” lakabıyla adını en iyi şekilde temsil etmektedir. Bu formamızı ARSLAN FORMA olarak adlandırmamızın sebebi 1916 yılından 1936 yılına kadar 20 yıl aralıksız ve 268 kez Galatasaray için sahalarda yer alan ve 10 yıl boyunca kaptanlık bandını taşıyan Arslan Nihat olarak anılan Nihat Bekdik tarafından bize kazandırılan simgedir.

  12 yaşında, Galatasaray Lisesi öğrencisiyken genç takımda forma giymeye başlayan Nihat Bekdik futbolla sınırlı kalmadı; atletizm, yüzme, binicilik ve kürek sporu da yaptı. Üç adım ve yüksek atlamada Türkiye rekorlarının da sahibi olan Bekdik, yüzmede rekorlar kırmış, binicilik alanında da kendisini göstermiş bir sporcuydu. Atlantik Okyanusu'nu aşan ilk Türk yelkenlisinde yine O vardı. "Arslan" isimli yelkenlisi ile yelken yarışlarındayken, Boğaz'ı yüzerek geçme yarışlarında da şampiyonların arasındaydı.

  Bekdik'e Arslan unvanı, mücadeleci futbolculuğundan dolayı seyirciler tarafından verildi. Arslan Nihat 'ın öğrettiği Galatasaraylılık ruhu, Baba Gündüz' den Turgay Şeren'e ve Metin Oktay'a kadar devam edip günümüze kadar ulaştı.

  Rivayete göre kaptan olarak sarı kırmızı takımda oynadığı yıllarda eşofmanının yakasına taktığı arslanlı bir rozet, zamanla ARSLAN kişiliği ile bütünleşti ve onun ardından tüm futbolcular yakalarına aynı rozeti takmaya başladı, Galatasaray'ımızın ARSLANLAR diye anılmasına vesile oldu. “Arslan Forma”mızla, sporcu, mücadeleci ve örnek kaptanımızı minnetle anıyor, gücümüzü simgeleyen bu formamızı Arslan Nihat'a ithaf ediyoruz.

  2289 MERCAN

  Türkiye Futbol Federasyonu'nun getirdiği son düzenlemeler uyarınca, karşılaşan takımların formalarında ortak renk bulunmaması gerekmektedir. Galatasaray'ımızın renkleri olan sarı, kırmızı ve beyaz başka takımlarda da kullanıldığından, parçalı ve beyaz formalarımızın dışında, çok sıklıkla rastlanmayan bir renkte formaya da ihtiyaç duyulmaktadır.

  İlklerin kulübü olan Galatasaray, sportif başarılarının yanı sıra, öncü, yenilikçi ve uluslararası kimliğiyle de köklü bir dünya markasıdır. Geçen sezon, ismimizin M.Ö 279'a dayanan binlerce yıllık etimolojik kökenine ithafen 2288 “majesty” formamızla, takımımızın köklü, cesur ve onurlu kimliği vurgulanmıştır (www.2288gs.com). Galatasaray'ın savaşçı, yenilikçi ruhunun devamı bu sezon mercan rengiyle sahalara taşınacaktır. Başarılar ve mücadeleler için hazırlanan mercan renkli formamızın kod adı 2289'tur.

  4. Forma
  Ali Sami Yen' den binlerce güzel anımızla ayrılıp yeni stadımıza geçerken kullanacağımız forma. Yakın bir zamanda...

  Galatasaray Pazarlama A.Ş


  Paylaş 2. #2
  GialloRosso
  Yedek Oyuncu

 3. #3
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2009
  Mesajlar : 4.280
  Tecrübe Puanı 883
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  kewella yakısmıs somon rengi forma


  Paylaş
  TurnuvaLig Doğu Ligi: Olympique Lyonnaıs
  Natural Division: AC Milan
  kaFacI Semih

 4. #4
  Usta Oyuncu
  Adonis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Oct 2007
  Mesajlar : 14.126
  Tecrübe Puanı 10000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Beyaz formayı sevdim alıram bi tane


  Paylaş

 5. #5
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2008
  Mesajlar : 3.791
  Tecrübe Puanı 42
  Tecrübe Puanı Gücü : 43

  Standart  Güzel formalar :)


  Paylaş
  REAPER TEAM KURUCU

 6. #6
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 4.968
  Tecrübe Puanı 225
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  sırt lardaki çizgi olmamış


  Paylaş
  Sanmasınlar Seni yalnız biz bural'ARDA'yız..
  Önce Tebessüm Ettim.Sonra Bastım Eksiyi

 7. #7
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Feb 2009
  Mesajlar : 1.361
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Bu Sene Somonuz Sonra? Somon mu Pembe mi tam anlayamadım burdaki renkten ama bencede özellkle bu bahsettıgım formanın arkası iğrenc duruyo Valla şimdi birini beğendim demek için tekrar baktım ama dicek bişi bulamadım classic formanız var bi tek o her zmnki gibi işte bide göğsünde aslan olan var o beyaz olsaydı beğenirdim kahverengiye kaçıyo böyle ilginç bi renk beyaz yapsalar daha çok satardı.


  Paylaş
  :victory:İzmiRStyLe:victory:
  :fb:

 8. #8
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Jun 2009
  Mesajlar : 1.486
  Tecrübe Puanı 24
  Tecrübe Puanı Gücü : 25

  Standart  Beyaz hariç kötü.


  Paylaş

 9. #9
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : Feb 2009
  Mesajlar : 5.425
  Tecrübe Puanı 1815
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  güzeller baya somonda dahil :)


  Paylaş

 10. #10
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 890
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  somon ve bej formayı almayı düşünüyorum çok güzeller ;)


  Paylaş

 11. #11
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 4.968
  Tecrübe Puanı 225
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  bnce somon rengini bayan üyelerde alsın die yaptılar


  Paylaş
  Sanmasınlar Seni yalnız biz bural'ARDA'yız..
  Önce Tebessüm Ettim.Sonra Bastım Eksiyi

 12. #12
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.228
  Tecrübe Puanı 60100
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Kendime sarı-kırmızı parçalı kız arkadaşımada somonu alıcam.
  kendimede 2.forma olarak 4.forma çıktıktan sonra ya somon alıcam yada 4.yü beğenirsem onu alırım.


  Paylaş
  TÜRKİYE'dir GALATASARAY
  “Kavga daha büyük, idealler zaten büyük, Galatasaray tek büyük”
  Dar ağacında olsanız bile son sözünüz Galatasaray

 13. #13
  FIFA13 AÇILIŞ LİGİ ŞAMPİYONU

  Üyelik tarihi : Feb 2008
  Mesajlar : 8.190
  Tecrübe Puanı 210000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Parça yerine çubuklu forma daha iyi olurdu.
  Arslan formayı beğendim.
  Galatasaraylı olsam o formayı alırdım.


  Paylaş
  22 Şubat 2011

  "Türkiye'de, Fenerbahçe Cumhuriyeti sağlıklı başarılı ve ilkse bu ülkede her şey mutlu ve huzurludur. Esnafın yüzü güler, parakendeci ve toptancıların tezgahında mal kalmaz. Tiyatrolar, sinemalar, sazlar, barlar meyhaneler fuldur. Stadlar Türkiye'nin her vilayetinde lebaleptir. Fenerbahçe gittiği her kente kendi ile birlikte büyük bereketini götürür, Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."

  İSLAM ÇUPİ

 14. #14
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Feb 2009
  Mesajlar : 1.361
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Alıntı kewell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bnce somon rengini bayan üyelerde alsın die yaptılar
  Bak Bu Olabilir..Bide Bugün Face'te Bi Video İzledim Kıza Hangi Takımlısın Diyolar Galatasaray Diyo Çünkü Galatasaray Kız Takımı Diyo Güldüm Valla İsterseniz Paylaşırım Burda da Esprili Yaklaşımla Hepinizin Yüzünde Bi Sırıtma Olur :)


  Paylaş
  :victory:İzmiRStyLe:victory:
  :fb:

 15. #15
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Mar 2009
  Mesajlar : 1.879
  Tecrübe Puanı 83
  Tecrübe Puanı Gücü : 84

  Standart  Formalar güzel, bu sezon 3 büyüklerden yeni bir forma jesti izliyecez :)


  Paylaş

 16. #16
  GialloRosso
  Yedek Oyuncu

  Standart  Hangi 2 sini alsam die cok kararsız kaldım


  Paylaş

 17. #17
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.228
  Tecrübe Puanı 60100
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı • υ.Ł.ค.ร.ђ • Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bak Bu Olabilir..Bide Bugün Face'te Bi Video İzledim Kıza Hangi Takımlısın Diyolar Galatasaray Diyo Çünkü Galatasaray Kız Takımı Diyo Güldüm Valla İsterseniz Paylaşırım Burda da Esprili Yaklaşımla Hepinizin Yüzünde Bi Sırıtma Olur :)
  bence kötü birşey değil.Tam aksine şirin birşey.
  GALATASARAY Avrupa klübüdür herkese her kitleye hitap eder ;)


  Paylaş
  TÜRKİYE'dir GALATASARAY
  “Kavga daha büyük, idealler zaten büyük, Galatasaray tek büyük”
  Dar ağacında olsanız bile son sözünüz Galatasaray

 18. #18
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 2.895
  Tecrübe Puanı 10000
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Çok Cix


  Paylaş
  Arkadaşlar tanımayanlar olabilir eski nick:Pessimist

 19. #19
  Emekli Yetkili
  InFamouS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Feb 2010
  Mesajlar : 10.240
  Tecrübe Puanı 144
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Parçalıyı değişik yapabilirlerdi geçen sezondan farklı.


  Paylaş

  Cheers!
  the Last of Us

 20. #20
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 4.968
  Tecrübe Puanı 225
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı Edward Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Parçalıyı değişik yapabilirlerdi geçen sezondan farklı.
  parçalıyı metin oktayın giydiği forma tarzında yapabilirlerdi.


  Paylaş
  Sanmasınlar Seni yalnız biz bural'ARDA'yız..
  Önce Tebessüm Ettim.Sonra Bastım Eksiyi

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793