Guus Hiddink ile Arsene Wenger, İngiltere'nin başkenti Londra'da ''The Chance'' futbol organizasyonda yer alan yetenekli gençleri ziyaret etti.Dünyanın en önemli teknik direktörlerinden Guus Hiddink ile Arsene Wenger, İngiltere'nin başkenti Londra'da dün başlayan ve yarın sona erecek ''The Chance'' futbol organizasyonda yer alan yetenekli gençleri ziyaret etti.
(A) Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in yanı sıra İngiltere'nin Arsenal takımında görev yapan Arsene Wenger, 100 yetenekli gencin yer aldığı organizasyonu yakından izledi ve oyunculara tavsiyelerde bulundu.

İki ünlü teknik adamın ziyaret ettiği The Chance organizasyonunda 40 ülkeden 100 genç oyuncu yer alıyor. 100 oyuncu arasında Türkiye'den 3 yetenekli futbolcu da bulunuyor. İzmir'den Doğukan Meşekoparan, Antalya'dan Kerem Tulgar ve Sakarya'dan Orkun Dervişler 100 oyuncu arasında yer alma şansı yakaladı.
Kamp sonrası sadece 8 öğrenci ünlü Nike Academy'ye katılma fırsatı bulacak. Nike Academy'ye vardıkları andan itibaren çıkış anına kadar, en iyi teknik direktörlük desteği, en yenilikçi test imkanları, dünya standardında tesisler ile ve gençleri yetiştirme alanında en iyi teknik direktörlerden biri olan Arsene Wenger'in gözetimi altında her oyuncu kendini geliştirme imkanı yakalayacak