Kayserispor ile 3-3 berabere kalarak liderliği Fenerbahçe'ye kaptıran Trabzonspor'da maç sonunda tribünlerden sahaya yabancı cisim yağdı. Sahaya atılan yabancı maddelerden biri de orta hakem Yunus Yıldırım'ın başına isabet etti. O görüntü de objektiflere böyle yansıdı.Trabzonspor'un Kayserispor ile 3-3 berabere kalmasının ardından Trabzonspor taraftarı tepkisini sahaya yabancı cisim atarak gösterdi.
Trabzonspor tribünlerinden atılan bir yabancı madde de karşılaşmanın orta hakemi Yunus Yıldırım'ın kafasına isabet etti. Karşılaşmanın 84. dakikasında Burak'ın ceza alanında düşürülmesinin ardından taraftarlar oyunu devam ettiren hakem Yunus Yıldırım'a tepki gösterdi. Taraftarlar tepkilerini maçın ardından da sürdürdü. Hakem üçlüsünün soyunma odası tüneline yöneldiği sırada atılan bir cisim hakem Yunus Yıldırım'ın sol kaşının üstüne isabet etti. Alnı hafif şekilde kanayan Yıldırım, yan hakemlerle birlikte geri dönerek, orta alana yöneldi.
Bir süre orta alanda bekleyen hakem üçlüsü daha sonra polislerin kalkanlarıyla yaptığı korumayla soyunma odası tüneline girdi. Bu sırada taraftarlar tepkilerini sürdürdü. Bu görüntülerin ardından Trabzonspor'un ceza alma ihtimali ortaya çıktı!