Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Süper Lig'in ilk 2 haftasını da galibiyetle bitirmenin, kendileri açısından çok önemli olduğunu ve bunu başardıklarını söyledi.
Kayserispor karşısında maçın başından itibaren iyi bir mücadele sergilediklerini anlatan Özdilek, şunları kaydetti:
''Final paslarında dikkatli olabilseydik, sonuç çok daha farklı olabilirdi. Amacımız, istikrarlı bir şekilde mücadelemizi sürdürmek. Artık önümüzdeki hafta oynayacağımız Mersin İdman Yurdu maçına odaklanıyoruz. Kadir Has Stadı'nın zeminini de çok iyi buldum. Böyle bir tesisi Kayseri'ye, Türk futboluna kazandıran bütün ilgilileri tebrik ediyorum.''
Medicalpark Antalyasporlu Necati ise, ''Yakaladığımız net bir pozisyonu değerlendirdik ve bu zorlu mücadeleyi galibiyetle bitirdik. Bu seneki hedefimiz büyük, bunu başarmak için hepimiz elimizden geleni yapacağız'' dedi.
Medicalpark Antalyaspor'un başarılı savunma oyuncusu Ali Turan da, Kayserispor'un gücünü bildiklerini ve maçın zorlu geçeceğini tahmin ettiklerini vurgulayarak, ''Takım olarak iyi mücadele ortaya koyduk ve galip geldik. Takım arkadaşlarımı kutluyorum'' dedi.