BOMBA TRANSFER Timimize Hayırlı olsun...Ghost Tiger ile yolları ayrılan Denizlimuro gene bir süpriz ile Ghost Tiger F.C ie anlaşma yaptı ve forma dikim işlemlerine hemen başlandı BR0NZ şu sözleri söyledi ''Denizlimuro takımıza inş hayırlı olacaktır buna inanıyoruz dedi ''

DDSD_020 ile yapılan konuşmada şunları belirtti.''Ghost Tiger timinde olduğumdan dolayı mutluyum. Ghost Tiger maçlarında elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.İlerleyen zamanlarda formumuzu yükseltmeye çalışacağız.

ChaveLa :Ghost Tiger transfer anlaşmalarına devam etmektedir.DDSD_020 formunun iyi olduğunu gördük bu transferi kaçırmak istemedik.Ghost Tiger yaptı yapacağını.DDSD_020 ile çok uzun süren anlaşmalar sonra imzayı attırmayı başardık iki tarafta memnun.
Ghost Tiger henüz şampiyonluk ümidini yitirmiş değil sıkı antrenman ile sonuna kadar gideceğiz.Bu arada STORM 'un takımdan feshedildiğinide duyurmak istedim fakat bu tavırlar ona hiç yakışmadı.TLFF sorunu çözdü Ligin sorunsuz geçmesi dileğiyle.
BR0NZ ile yapılan röportajdan bir kesit '' Transfer avcımız abdurrahman iyi oyuncu olan Dennis 'i kapmayı başardı bizede oyuncuyla anlaşma yapmak kaldı tabi saolsun anlaşmayı tereddütlenmeden kabul etti O bir Ghost Tigerlı fiyaka bu timde Önümüzdeki maçlara bakıyoruz amaç timler ligini devam ettirmek '' dedi.


------ 2.SEZON BURDAN İTİBAREN ------