Chrome kullananlara müjde: Google+, bu Chrome eklentisi ile her zaman elinizin altında olacak...Eğer siz de davetiye edinmiş şanslı kullanıcılardan biriyseniz çoktan Google'ın Facebook ve Twitter'a alternatif olarak geliştirdiği Google+'ı denemeye başlamışsınızdır. Google+ kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşarak büyük ses getirdi ve bunun en önemli nedenlerinden biri de kullanımının son derece kolay olması. Üstelik bu Google Chrome eklentisi ile Google+'a daha kolay erişebilir ve daha pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Normalde Gmail gibi bir Google servisine giriş yaptığınız zaman üst tarafta yer alan bir çubuktan Google+ hesabınız ile ilgili güncellemelere ve diğer işlemleri yapabileceğiniz menüye kolayca erişebilirsiniz. Bu eklenti sayesinde Gmail'de değilken bilr Google+ güncellemelerinizi anlık olarak takip etmeniz mümkün.

Oldukça kullanışlı bir şekilde hazırlanmış ve sistem kaynaklarını rahatsız edici seviyede tüketmeyen "Google+ Ultimate" adlı eklentiyi şu adresten indirebilirsiniz.