Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grafik Tasarım - Programlar.

 1. #1
  NyTLeS
  Yedek Oyuncu

  Standart Grafik Tasarım - Programlar.


  Grafik, Tasarım, Programlarını Buradan Bulabilirsiniz.
  Sürekli Güncellenecektir...  Excel 2007, İndirin.

  Tablo Yapımı, Grafik Yapımı Vs. Programıdır.


  Photshop Cs4, İndirin.

  Grafik, Tasarım; Aklınıza Gelecek Her Şey.


  Aaa Logo, İndirin.

  Aaa Logo, Logo Vs. Programıdır.Her Türlü Logo yapabilirsiniz.
  Blender, İndirin.

  Blender, Açık Kaynak Kodlu Bir Üç Boyutlu Animasyon Paketidir.Bu Programı Kullanarak Güzel Masaüstü Resimleri Oluşturabilir, Bir Reklam Filmi Ya Da Mimari Görselleştirmeler Yapabilir, Hatta Sadece Blender Kullanarak Oyunlar Bile Yaratabilirsiniz.


  AutoDesk DWF Viewer, İndirin.

  AutoDesk DWF Viewer İle Yaptığınız 2D ve 3D Tasarımlarını Değişime Uğramadan Dağıtabilirsiniz.Web Ortamında Çok Yaygın Olarak Kullanılan PDF İle Döküman Dağıtma Programına Benzer Bir Programdır.


  Google SkeTchUp 3D Modelleme, İndirin.

  SketchUp, Google Tarafından Geliştirilen ve 3 Boyutlu Hayallerinizi Hiç Olmadığı Kadar Kolay Biçimde Tasarlamanızı Ve Çizmenizi Sağlayan Harika Bir Yazılım.Kolay Kullanıcı Arayüzle Hayallerinin Çiftlik Evini Veya Oturma Odasını Planlamak Ve Buna 3 Boyutlu Olarak Göz Atmak İsteyen Amatör Kullanıcılar Tarafından Bile Kullanılabilir.Üstelik Google rogramın Artık Bedava Bir Versiyonunu Kullanıcılara Açtı.


  Magic Tracer 1.5, İndirin.

  Grafik Tasarım Uygulamaları İçin Logolar, Gömülü Resimler Ve Diğer Grafikleri İzler.


  Alibre Design Xpress Sp1, İndirin.

  3 Boyutlu Modeller, Mekanik Parçalar Oluşturmak Ve İki Boyutlu Çizimler İçin Kullanılabilir.Ücretsiz Sürümdür.3D Modelleme, Mekaniksel Şekiller Oluşturmak İçin Kullanılır.


  Adobe InDesign, İndirin.

  Basılı Ve Digital Yayın İçin Profesyonel Mizanpajlar Tasarlayın.Freehand Ve Quark Kullanmaya Alışmış Olanlar Mutlaka Adobe InDesing Yazılımını Denemeli.


  Irfan View, İndirin.

  Irfan View, Çok Güçlü Bir Resim Gösterici Ve Basit Bir Görüntü İşlem Programıdır.IrfanView İle Hemen Herşeyi Tek Tuşla Kontrol Ediyorsunuz.Örneğin; Açtığınız Bir Resmin Klasöründe Bulunan Tüm Dosyaların Küçük Versiyonlarını Görmek İsterseniz T Tuşuna Basmanız Yeterli.


  Microsoft Photo Story, İndirin.

  Digital Fotoğraflarınıza Hayat Verin.Digital Fotoğraflarınızı Kullanarak Slayt Oluşturun.Resimleri Tek Bir Dokunuşla Düzeltin, Kesin Veya Döndürün.


  FaceFilter Studio, İndirin.

  Oldukça İlgi Çekici Bu Program Özellikle Photshop İle İlgilenenlerin Dikkatini Çekecektir.Yüz Fotoğrafları Üzerinde Otomatik Olarak Rötüş Renklendirme Ve Özellikle Yüz Hatlarını Değiştirmesi Oldukça Başarılı.
  İçerisinde Bulunan Resimlerle Çalışabilir, Kendinize Örnek Teşkil Edecek Programlar Hazırlayabilirsiniz.


  FotoMorph, İndirin.

  Resimler Arası Yumuşak Geçişin Ender Olarak İzlenebildiği Programlardan Biri Olan FotoMorph´da Birbirinden Değişik Efektler Sizi Bekliyor.  Corel paint Shop Pro X2, İndirin.

  Photshop'un Güçlü Rakiplerinden Paint Shop Pro'nun En Yeni Versiyonu Tam Anlamıyla Göz Dolduruyor! Paint Shop Pro, Özellikle Amatör Kullanıma Dönük Olarak Photshop'a Alternatif Olarak Gösterilen En Kaliteli Yazılımlardan Biri.Her Ne Kadar Düne Kadar ''Profesyonel Kullanıcıları Tatmin Etmekten Uzak'' Olarak Görülsede Pratik Kullanımı Ve Her Versiyonda Artan İşlevselliğiyle Çoktan Photshop'un Tahtını Sallamaya Başladı Aslına.Otoritelerce Yazılım Tam Anlamıyla Profesyonel Olarak Gösterilmeye Başlandı Bile.Özellikle Kullanıcı Dostu Arabirimi, Pratik Kullanımı Ve Phot Shop´tan En Az 2 Kat Hızlı Yapısıyla ; Yakın Bir Zamanda, En Azından Salt PC´ciler Tarafından En Çok Tercih Edilen Grafik Düzenleme Yazılımı Olabilir.


  ACDSee Pro, İndirin.

  ACDSee Pro Photo Manager 2.5 İle Büyük Fotoğraf Yığınlarını Yönetmeye Yarayan Programın Yeni Bir Sürümü Çıkmış Oluyor.
  Yeni Sürümde Kullanıcı Fotoğrafları Daha Kamera Veya Diğer Kayıt Medyalarından Aktarırken Kategorilere Ve Etiketlere Göre Organize Edebiliyor.  PhotoScape, İndirin.

  Dışarıda Çektirdiğiniz Fotoğrafları Ufak Düzenlemelerden Sonra Arkadaşlarınıza Göndermek Veya İnternetten Yayınlamak İstiyorsanız Ve Bu İşlemler İçin Ücretsiz Ama Yeterli Program Arıyorsanız Ardağınız Program Kesinlikle PhotoScape´tir.Sahip Olduğu Temel Özellikleri İle Ücretli Resim Editörlerini Aratmayan Bu Program İle Artık Resimlerinizi , Fotoğraflarınızı Çok Kolay Bir Şekilde Düzenleyebileceksiniz.


  Stoik Smart Resizer, İndirin.

  STOİK Smart Resizer, Digital Fotoğraflarınızın Boyutlarını Çeşitli Metotlar Kullanarak %1000 Oranında Kalitesini Hiç Bozmadan Büyütmenizi Sağlayan Bir Yazılım.Yazılımla Resimleri Her Oranda Küçültüp Büyütebilirsiniz.Bu İşlemleri Yaparken Resimlere Doğal Dokumalar, Dış Hatlar Gibi Efektler Katabilirsiniz.Daha Sonra Düzenlediğiniz Bu Resimleri Yazdırabilirsiniz.


  CrazyTalk, İndirin.

  CrazyTalk Programı Resimler Üzerinde Değişiklik Ve Düzenleme Yaparak, Bunları Ses Dosyaları İle Birleştirip Konuşamıyormuşcasına Kayıtlar Yapabilmenizi Sağlamaktadır.Resimleriniz Üzerinde Mimik Değişiklikleri Ve Ses Dosyanıza Uyumlaştırma Yaparak Gerçek Bir Konuşmaya Benzetebilirsiniz.CrazyTalk Ayrıca Ses Kaydı Ve Analizi Yapabilir, Yazdığınız Yazıları Okuyabilir Ve Yapmış Olduğunuz Montajı Çeşitli Şekillerde Kaydetmenize İmkan Tanır.


  Focus Photoeditör, İndirin.

  PhotShop Resim Düzenleme Programına İyi Bir Alternatif Programdır.  Ulead PhotoImpact, İndirin.

  Ulead Medya Programlarından Biri Daha! Bu Programla İle Fotoğraflarınızı Düzenleyebilirsiniz.Profesyonel Düzeyde Resim Editörü Olan Bu Program İle Fotoğraflarınıza İnanamayacağınız Şeyler Yapabilirsiniz.Fotoğrafları Yoğunlaştırabilir Çeşitli Renk Tonları İle Kabartıp Sadeleştirebilir, Kusurlarını Kaybettirebilir, Kesip Yapıştırabilir.Ve Daha Bunları Gibi Bir Çok Özellik Bu Programla Birlikte Sizlerle.  DreamLight Photo Editör, İndirin.

  DreamLight Editör Programı Adı Üstünde Fotoğraflarınıza Rüya, Hayal, Teması, Şekilleri Ekleyebileceğiniz Programdır.


  Photo Collage Studio Pro, İndirin.

  İçerdiği 200 ´den Fazla Hazır Şablon Ve Mask´lar Sayesinde Uzman Grafikerlere Taş Çıkartacak Resimler Hazırlayabilir, Karşınızdakileri Şaşırtabilirsiniz.Fotoğrafcıların Büyük Çoğunluğunun Kullandığı Basit Arayüzlü Ve Kaliteli Programdır.  MemoriesONTV, İndirin.

  MemoriesONTV Programı Görsel Olarak Harika Slayt Şovlar Oluşturabileceğiniz, Bilgisayarınızda Bulunun Resimlerinizi (jpg, gif, png Vs.) Video CD´ye Çevirebileceğiniz Ve Arka Plan ´a İstediğiniz Müziği Ekleyebileceğiniz Güzel Bir Program.Uygulama Gerçekten Çok Hoş Özellikle Sunuyor.


  Paint.Net Resim Düzenleyici, İndirin.

  Paint.Net Windows İçin Geliştirilmiş Bedava Bir Resim İşleme, Düzenleme Programıdır.Ücretli Programlara Ciddi Bir Rakip Olan Yazılım Bedava Oluşuyla da Bir Çok Kullanıcının Dikkatini Çekmekte.Üstelik Bedava Olmasına Rağmen Gerçekten Profesyonelce Tasarlanmış Ve Diğer Bedava Programlara Fark Atmış Durumda.Program İçerisinde Resim İyileştirme İçin Hazılanmış Çeşitli Filtreleri Ve Bir Çok Düzenleme İşlemini Barındırıyor.


  Batch Image Resizer, İndirin.

  Batch Image Resizer Temel İşlevi Toplu Boyut Değiştirme Olan Bir Resim Düzenleme Yazılımıdır.  GimpShop Windows, İndirin.

  GimpShop Photshop Kullanıcılarını Gimp´i Denemeye Teşvik Etmek Photshop´un Arayüzüne Alışmış Sadık Kullanıcıları Açık Kaynak Kodlu, Az Yer Kaplayan, Hızlı Bir Şekilde Yüklenen Ve Ücretsiz Bir Bir Alternatife Yöneltmek İçin Düşünülmüş.
  Xara3D 6 Programı, İndirin.

  3 Boyutlu Yazılar Yazabileceğiniz, Kendi Küçük Ama Yaptığı İş Adeta Bir Dev Olan Program.Animasyonlarda Kaliteyi Fast Yaparsanız Ve İşletim Sisteminiz Ps4 Değilse Yavaşlama Olabilir.  Photshop Cs5, İndirin.

  Grafik, Tasarımi Aklınıza Gelicek Her Şey.  Fresh Wiev, İndirin.

  Fresh View İl Tüm Multimedya Dosyalarını (resim, müzik, video) Sorunsuzca Görüntülüyebilirsiniz.


  Acdsee Photo Manager, İndirin.

  Resimlerinizi Görüntülemek, Düzeltmek, Bulmak Ve Paylaşmak İçin En Mükemmel Çözüm Kesinlikle ACDSeee´dir.  CellNet- Page Builder, İndirin.

  İçeriğiniz Sağlamsa, Ancak Görüntüsü Olmadan İçerik Önemsiz Diyorsanız, Tanıtacağımız Yazılımla Kolayca Kendinize Flash İçerikli Siteler Yapabilirsiniz.


  Aaa Logo, İndirin.

  Aaa Logo´da İstediğiniz Tür Şablonlarla Logo Yapabilirsiniz.


  Ulead Cool 3D, İndirin.

  Ullead Cool 3D, Yüksek Güçlü Durağanlık Ve Sunumlarda ve Web´de Kullanmak İçin İçin Canlandırmalı Grafikler Sunan Bir 3D Yaratım Aracıdır.
  turnuval.com
  Güncellenecektir...
  Ciko Can Farkı.


  Paylaş
  Mesaj NyTLeS tarafından (16-10-2011 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir. 2. #2
  Usta Oyuncu
  Atacani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Aug 2009
  Mesajlar : 3.847
  Tecrübe Puanı 731
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Güzel paylaşım cs4'ü indiriyorum verdiğin linkten , bu arada benim kullandığım basit işler için basit bir program var adı photofiltre paylaşayım sizlerle dedim. :rolleyes:


  PhotoFiltre Free, PhotoFiltre Studio yazılımının ücretsiz sürümüdür. PhotoFiltre Studio, tam bir resim düzenleme yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu filtreler ile resimler üzerinde basit ve gelişmiş ayarlamalar yapabilmenizi sağlamaktadır.

  Photofiltre,İndirin.


  Paylaş
  konsolum.com konsolum.com/forum PS4 ve XBOX için vazgeçilmez turnuva adresi.

 3. #3
  NyTLeS
  Yedek Oyuncu

  Standart  Alıntı Atacani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Güzel paylaşım cs4'ü indiriyorum verdiğin linkten , bu arada benim kullandığım basit işler için basit bir program var adı photofiltre paylaşayım sizlerle dedim. :rolleyes:
  Sağ ol.Daha bi sürü program var.Daha çok eklenicek. :) Ayrıca sadece grafik - tasarım değil.Ders programlarıda var.Onuda ayrı ekleyeceğim. :)


  Paylaş

 4. #4
  NyTLeS
  Yedek Oyuncu

  Standart  Blender´i herkese tavsiye ediyorum gerçekten harika bir program.Onunla TurnuvaL reklamı yapmaya çalışacağım. :)


  Paylaş

 5. #5
  NyTLeS
  Yedek Oyuncu

  Standart  Bildiğiniz Programlar var ise buraya paylaşabilirsiniiz.


  Paylaş

 6. #6
  Usta Oyuncu
  Turkuaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Jun 2011
  Mesajlar : 2.643
  Tecrübe Puanı 32
  Tecrübe Puanı Gücü : 33

  Standart  yararlıbirkonu
  NOT.ilkkısayazımolabilir


  Paylaş
  25.60.25.13 Dışındakiler Ben Değilim Bilginize

  ::fener::
  FENERBAHÇE FAN CLUB
  [ Büyük Takımın Büyük Taraftarı ]
  Üye No : 7

 7. #7
  Usta Oyuncu
  Roaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 1.564
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Adobe Illustrator tablet alırsanız güzel çizimler yapabilirsiniz özellikle digi graffiti tasarım için 10 numaradır yapabilene :)


  Paylaş
  I'm not afraid to take a stand
  Msn : roaw@turnuval.org (18.06.2013 Edit: Msn de tarihe karışmış ama e-mail diyelim şuna.)

 8. #8
  NyTLeS
  Yedek Oyuncu

  Standart  Gece güncellerken onuda eklerim fatih. :)
  Her gece boş olduğum zaman güncelliyrum, İNŞ.yardımcı olmuşumdur.


  Paylaş

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793