Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BFME 2 Campaign

 1. #1
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2009
  Mesajlar : 7.741
  Tecrübe Puanı 1469
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart BFME 2 Campaign  Yüzüğü Korumanız İçin Bitirmeniz Gereken Görevler


  Good Campaign

  Üçüncü Çağ'ın sonunda Orta Dünya, Sauron'un yüzüklerden birini ele geçirmek için harekete geçmesi ile birlikte yine tehdit altındadır. Yüzüğü ele geçirerek Sauron yine insanlara hükmedebilecek, böylece Mordor dışındaki bölgeleri de fethedebilecektir. Oyunda eğer Good Campaign'i seçerseniz, Sauron'un ordularına olan bu büyük savaşta elfler ve dwarflar da birleşerek yanınızda olacaklar.  Görev 1 : Rivendell

  İlk filmde olduğu gibi Elrondun Divanı, Rivendell'de bir araya geliyor ve Yüzük Kardeşliği Sauron'un güçlerinin kaynağını yok etmek için güneye doğru yol alıyor. Hikayemiz elf ve dwarf ırklarının önde gelen liderleri Elrond, Glorfindel ve Gloin gibi isimlerin Kuzey Yaylaları'nı savunmarı için plan oluşturması ile başlıyor. Puslu Dağlar'dan inen orc ordusuna karşı elfleri bir araya getirerek, Rivendell'i savunmalısınız.

  Görev 2 :High Pass

  Rivendell saldırısından sonra Elronda, en güçlü savaşçısı olan altın saçlı Glorfindel ile dwarf lideri Gloin'i orclara karşı savaşmak ve Sauron'a karşı birleşmeleri için gönderiyor. Bu iki kahramanın ilk mücadelesi Puslu Dağlar'ın tepelerindeki Yüksek Geçküfür Yazılamaz orc ordusundan geri almak için gerçekleşecek.

  Görev 3 : Ettenmoors

  Savaşın en şiddetli anları,emirleri doğrudan Sauron'dan alan yeni orc liderlerinin himayetindeki orc,trol ve dağ devlerine karşı geçiyor. Buz ve karın hakim olduğu ıssız Ettenmoors toprakları. Angmar'daki eski harabeler bu savaşa tanıklık edecek.

  Görev 4 : Blue Mountains

  Kahramanlarımız bu sefer Sauron'a saldırma şansına sahip. Bu sırada mavi dağ cücelerinin de itibarını kazanabilecekler. Görev korkunç olduğu kadar basit de. Orclar tarafından istila edilen dağa gitmek için karşınıza çıkan herşeyi öldüün. Bunlardan sonra büyük bir ejderhayı da ininde öldürmeniz gerekiyor.

  Görev 5 : Grey Havens

  Umbar korsanlarının kara ve deniz saldırılarına karşı elf liman şehri , Gri Limanlar'ı savunmalısınız.

  Görev 6 : Celduin River

  Artık Puslu Dağlar'ın doğusuna hareket etme zamanı. Ssuron Dol Guldur'daki kuzey kalesinden oldukça büyük bir orduyu elf ve dwarf topraklarına saldrımak için yollamakta. İlk hedefiniz, River Celduin'deki büyük insan yerleşimi. Bu insanlar Erebor dwarflarının dostları olduğundan onlarla birleşerek bu devasa orduyla savaşmalısınız.

  Görev 7 : Dale and Erebor

  Sauron'un orduları Dale ve Erebor'un kalesine işgal güçlerini yollamaya başlamış durumda. Dwarflar ve dale insanları düşmana karşı destansı bir savaş yapmış, fakat dağlara geri çekilmek zorunda kalmıştır. Artık ya tamam ya devam deme zamanıdır. Kuzey insanları bu savaşı asla unutmayacak.

  Görev 8 : Dolguldur

  Birleşmiş elf ve dwarf orduları, Kuyut Ormanı'ın kenarında Sauron'un karanlık kalesini kuşatmıştır. Kuzey Yaylaları'ndaki bütün kötü güçlerin kaynağı olan bu şeytani yer, işgal edildiği takdirde Kuzeydeki Savaş sona erecek.  Evil Campaign

  Eğer yüzük savaşlarında herşey tersine gitse Sauron Orta Dünya'yı ele geçirse ne olurdu? Artık bu sorunun cevabını öğrenebileceksiniz. Karanlıklar Efendisi rolünde, ordularınızı yönetecek ve Orta Dünya yı fethedeceksiniz. Shire'a saldırabilecek,Gri Limanlar'ı deniz yolu ile fethedebilecek, Mirkwood ve lorien'i yakıp yıkabilecek ve Rivendell'i ele geçirebileceksiniz.  Görev 1 : Lorien

  Sauron'un savaşı Kuzeydeki elf şehri Lorien'i kuşatması ile başlıyor. Elfleri öldürecek ve fangorn ile desteklenen ormanı yakacaksınız. Son olarak burayı bir yerleşim yeri haline getirdikten sonra bölümü bitirmiş olacaksınız.

  Görev 2 : Grey Havens

  Umbar korsanları ile Puslu Dağlar'ın orcları elf liman şehri Gri Limanlar'a saldırmakta. Orta Dünya'nın batı sahillerindeki limanlardan birini ele geçirerek Sauron, elflerle yapacağı savaşta takviye kuvvetlerini rahatça istediği yere gönderebilecek. Deniz ve karada destansı bir savaş yaşayacak, Orta Dünya tarihinin akışını bu savaş ile değiştireceksiniz.

  Görev 3 : The Shire

  Artık karanlık güçler için Shire'ı ele geçirme ve kuzeydeki savaşı hobitlere taşıma zamanı geldi.

  Görev 4 : Fornost

  Puslu Dağlar'ın batısının Sauron'un kontrole geçiyor olması ile dwarflar ve dunedainler (edain insanları) Fornost'daki habere şehirde karanlık güçlere karşı direnişe geçmekte. Shire'daki orc ordusu kuzeye, insan ve dwarf kalelerini kuşatmak için yola koyulmakta.

  Görev 5 : Mirkwood

  Sauron,hedefini Kuyut Orman'daki orman elflerine yöneltmiştir. Dol Guldur'dan hareket eden büyük bir kuvvet kuzeydeki ormanlara girmiş ve elf savunması yıkmaktadır. Elfler, entlerlerden yardım alırken sizde devasa ordunuz ile var gücünüzle saldıracaksınız.

  Görev 6 : Withered Heath

  Erebor dwarflerını ele geçirmeden önce ,Sauron'un ordusu kuzeydoğudaki ıssız, Kuruyan Çalılar'a hareket etmektedir.Göreviniz bu bölgedeki dwarf gözetim kulelerinden birini yok etmek ve bir ejderhayı kendi tarafınıza geçirmek.

  Görev 7 : Erebor

  Burası dwarflara karşı yapılan savaştaki heyecenin doruk noktasına ulaştığınız yer. Yine devasa bir orduyla Dale şehrine ve Erebor kalelerine saldıracaksınız. Böylelikle Puslu Dağlar'ın doğusuna hakim olacaksınız.

  Görev 8 : Rivendell

  Sıra geldi kutsal şehir Rivendell'i kuşatmaya. Yüzük kardeşliğinde bulunan bütün üyeler ve geri kalan özgür halk, son kez bu muhteşem şehri korumaya çalışacaktır. Devasa bir orduya sahip olmanıza rağmen, hayatlarını göz kırpmadan verecek bu insanlara karşı zor anlar yaşayacaksınız.
  Not:Alıntıdır..


  Paylaş
  South of Heaven
  VLAD isimli Üye şimdilik offline konumundadır 2. #2
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Dec 2009
  Mesajlar : 139
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Erebor..

  Mordor'un 3 aralıklı saldırısı gerçekten çok hoşuma gitti adamlar çok iyi düşünmüşler.
  Ben o savaşta full men of dale yaptığımı hatırlıyorum :)

  ''Build Fortress in Dale''diye bir misyon vermişlerdi bana.Bende Dale'yi
  Erebor Taht'ının bulunduğu yer olarak zannetmiştim
  O MoD'ların ateşli ok geliştirmesini yaptıktan sonra daldım.Ve hepsi öldü. :shock: Ama bayağı bi katkı sağlamışlardı.2-3 bölük Mod kalmıştı.Onlarla 2.saldırıda çok iyi dayandılar da attack troller onları biçti kesti

  3.saldırı başlamıştı benim Modlar geberince.Tam umut yok diyecekken!!

  Dırıdırındırıııııı

  Glorfindel,Gloin,Thranduil ve kuyutorman okçuları geldi yardıma!

  3.saldırıda ise Mordor Cave,Drummer ve Attack trollerinin hepsini kullanmışlardı.Ordu Trollerden oluşuyordu.Birde 2 Nâzgul ve Mouth of Sauron vardı.Ve de inşaat yapmaya başlanmıştı.Glorfindel o zaman 6-7 lwldi.Wind Rider skillini açarak 1 nazgul kestim.Sonra bütün heroları belirli yerlere gönderdim.İyiki göndermişim.Çünkü birkaç trol kalmıştı.O birkaç trol ise 5 lwl Cave trollermiş :shock: Hemen barakalardan 2 bölük mızraklı çıkarıp geberttim.Sonra MoS'u öldür diye bi bonus misyon verdiler.Thranduil'in 7.lwl skilli Dead Eye ile MoS'u geberttim.Sonra inşaatları yıktım.Ve Victoriorus !!

  Ben hatırladıklarımı yazdım.Bazılarını abartmış olabilirim.Ama yazımın gayet eğlenceli olduğunu düşünüyorum :)

  Evil Campaignde ise en zorlandığım bölüm

  The Shire..

  En zorlandığım bölüm. :shock:

  Goblinlerle birlikte zor zafer kazandım.O ne öle Dunedain okçuları bi taraftan hobbit askerleri bi yandan.Baygınlık geldi hee :evil:
  Hele hele goblin King.Ya o olmasa şimdi ben 73 kere bölümü geçmeye çalışacaktım

  Onun Skull Totem skilli var.O skill 50 hasar 50 zırh veriyo.Hep Dunedainler geldiğinde kullanırdım o skilli.Birde Yarasalar.Onlar düşmanları hem korkutuyor hemde zırh ve hasarlarını düşürüyordu.Dunedainleri onlarla oyalardım.Sonra hemen dalardım

  Birde tüm 4 Güç Evini yıktıktan sonra bi oh çektim.Gorkil''What is this!'? İsengard orcs?What'cha doing here?''

  dedi.Sevindim ittifak kurabilirmiyiz diye düşündüm. Ama yanıldım.İşte o zaman açtım trainerı bast upgrrade ve askerleri :)


  Paylaş
  Mesaj Straf tarafından (17-02-2010 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir.
  Straf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 3. #3
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Dec 2009
  Mesajlar : 1.228
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Erebor en zor bölümdür goodda çok sevdiğim bir yerdir :)


  Paylaş
  Anderian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 4. #4
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2009
  Mesajlar : 7.741
  Tecrübe Puanı 1469
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı Anderian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Erebor en zor bölümdür goodda çok sevdiğim bir yerdir :)
  he yaw :S oyna oyna bi hal oldum bide Dain 1o olmuyor..


  Paylaş
  South of Heaven
  VLAD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558