Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Lotro oynayanlar için farklı bir online oyun

 1. #1
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2009
  Mesajlar : 90
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart Tüm Lotro oynayanlar için farklı bir online oyun  ALLODS ONLİNE


  Oyundan Birkaç Fotoğraf


  GİRİŞ

  HİKAYE(alıntıdır.)

  Sarnaut bir zamanlar gelişen ve huzurlu bir gezegendi. Çeşitli kıtaları, iklimleri ve görkemli yaratıkları vardı. Yıllar içerisinde Zem'in insan krallığı, Airin'in Elf krallığı ve June'nin insan krallığı gibi çeşitli farklı medeniyetler oluştu.
  Ulu Büyücüler Meclisi (Conclave of the Great Mage) sarnaut'un en güçlü gruplarından biriydi. Meclisin kurallarına bağlı olarak gizli bilgilere erişebilmeleri onları büyük ustalar yapmıştı. 3029 yılında eski çağda, Usta Büyücü Skrakan meclisin başkanı oldu. Birkaç büyücüyü eğitmeye başladı ve bunlardan ikisi en müthiş öğrencileri oldu Tensess and Nezeb.

  Tensess ve Nezeb birlikte göçmen insan kabilesi Aro'ya liderlik ettiler. Onları gizemli bir lanet yüzünden yıllar önce kaybolan June krallığı harabelerine getirdiler. Harabelerde Aro'lar yerli ork kabilesi ile savaştı ve ulu büyücülerin liderliğinde Aro'lar zafere ulaştı. Kanian krallığı Thus kuruldu.

  Ork kabilelerini yendikten sonra iki büyücü Kanian halkının liderliği için savaştılar. Tensess kazandı ve Nezeb'i çöle sürdü. Orada Ugra adındaki göçebe insan kabilesinin başkanı oldu. Nezeb Ugraları kurak çölden Kanian'ların verimli topraklarına ***ürdü. Bu zafer ile Nezeb özgür ve güçlü insan ülkesi Xadaganian krallığını kurdu ve yüzyıllar sürecek Kanian - Xadaganian düşmanlığını başlattı.

  Tenses'in Kanianları ile Nezeb'in Xadaganianlarının beş yüz yıl önceki ilk karşılaşmalarının ardından Skrakan iki krallık arasındaki problemi çözmeyi denedi. Tensess ve Nezeb'in etkisi Skrakan'ın kontrolünün dışına çıkacak kadar büyümüştü fakat iki ulu büyücü arasında geçici bir barış antlaşmasıyla meclisin bütünlüğü tekrar sağlanmış oldu.

  Eski çağda 4015 yılında Büyük Afet Sarnaut'u vurdu. Gezegen kendisini sarmaya başlayan gizemli madde Astral'ın yıkıcı enerjisi ile binlerce parçaya bölündü. Gezegenin kalıntılarından Allods denilen, Astral içinde süzülen küçük kara parçaları kaldı.
  Allod'lar çok dengesizdi ve sürekli Astral tarafından aşınıyordu. Ulu büyücüler allod'ları ve üzerinde yaşayanları koruyacak bir yol bulana kadar milyonlarca kayıp oldu. Büyük Afetin sebebi hala sır fakat ulu büyücüler yaratım ve yokedişin denge arayışına bağlıyorlar. Büyük Afetten sonra Sarnaut Eski Çağdan Yeni Çağa geçiş yaptı.

  Büyük Afetin sebep olduğu kaos Tensess ve Nezeb arasındaki düşmanlığı tekrar ateşledi. Bu düşmanlık meclisi böldü ve yeni çağın 356 yılında dağıldı. Kısa süre sonra Kanianlar ile Xadaganianlar arasındaki savaş şiddetlendi. Yüzlerce yıl diğer ırklarda bu çatışma içine çekildi ve sonunda iki farklı grup kuruldu Kanianlardan oluşan League (konfederasyon) ve Xadaganianlardan oluşan Empire (imparatorluk).

  Bu çatışma ortasında en mütevazı yaratıklardan olan bir Gibberling balıkçısı tarafından müthiş bir keşif yapıldı. Sven adındaki bu Gibberling balıkçısı bir gün balık tutmaya gittiğinde bulduğu garip bir taşı ağına ağırlık yapması için bağladı. Balık olmadan bir kaç saat geçti ve Sven uykuya daldı. Uyandığın da kayığının akıntıyla sürüklendiğini ve Allod'un kenarına Astrala geldiğini gördü. Fakat parçalara ayrılması gerekirken bir ışık kalkanı içinde gayet sakin bir şekilde süzülüyordu. Sebebi Svenin ağına bağladığı taştı. Taşın içerdiği ve daha sonra meteorite olarak adlandırılan metalin haberi allodlarda hızlı bir şekilde yayıldı. Bunun sonucunda Astral gemileri keşfedildi ve Astral seyahat çağı başladı.
  Bu yeni teknoloji league ve Empire arasındaki savaşı yeni boyutlara taşıyarak daha da şiddetlendirdi. iki grubu üyeleri artık allodlar arasında ulu büyücülerin yardımı olmadan seyahat edebiliyorlardı. Karşıt allodlar arasındaki savaşlar tüm Sarnauda yayıldı. En büyük savaşlardan biri yeni çağda 909 yılında Kirah allodunda yapıldı. Empire'nin sahip olduğu bu allod meteorite madenin bakımından zengindi ve League de oraya sahip olmak istiyordu.

  910 yılında bir gece çevreleyen Astral'da büyük geçitler açıldı. Garip şeytanlardan oluşan birlikler alloda aktı ve gördükleri herşeye saldırdılar. Her iki tarafda ordularına hemen alloddan çekmeye çalıştı fakat çok azı hayatta kalabildi.

  Kirah askerlerinin daha sonra keşfettiği gibi, tek saldırıya uğrayanlar onlar değildi. Tüm sarnautda çeşitli allodlarda geçitler açılmıştı ve pek çok ulu büyücü öldürülmüştü. Büyücülerin koruduğu Allodlar parçalandı ve binlerce hayat kaybedildi. League ve Empire sonunda ortak bir düşmana karşı işbirliği yapmak için birleşmeye karar verdi fakat şeytanların saldırıları ortaya çıkmalarından kısa süre sonra kesildi. League ve Empire arasındaki barış bir süre devam etti fakat astral şeytanlarının tehditinin sona ermesi ile iki grup arasındaki savaş tekrar başladı.

  Zaman içerisinde şeytanların saldırılarının sıklığı artmaya başladı. Daha da kötüsü bu şeytanlara tapan tarikatçılar çıkmaya başladı. Nedeni bilinmese de pek çoğu bunu kendi hayatlarını kurtarmak için olduğunu düşündü.

  965 yılında Skrakan eski bir June büyücüsü Tka-Rik'in yazılarını buldu. Yazıda binlerce ıl önce June'nin kaza ile şeytanları başka bir dünyadan çektiği ve June medeniyetini bu yaratıkların sona erdirdiği yazıyordu. Tka-Rik şeytanları durdurmanın tek yolunun geldikleri geçitleri kapamak olduğunu yazıyordu. Çoğu Tka-Rik yazıtlarına inanmadı, eğer şeytanlar June zamanında varsa binlerce yıldır niye görünmediler? ve neden birden döndüler?

  Şeytanların nereden geldiği tam kesin olmasa da artık gözardı edilmeyecekleri bir gerçekti. Empire ve League bir kez daha birleşip şeytanlara karşı Great Astral Campaign olarak bilinen savaşa başladılar. Skrakan, Nezeb ve Tensess büyük ordular toplayıp geçitleri yoketmek için savaşı astrala taşıdılar. Başarılı oldular fakat üçü de bu savaşta öldü ve büyük bir Astral fırtına her iki tarafında filolarının büyük kısmını yoketti.

  Yaralı askerler eve döndükten sonra League hemen yeni bir lider seçti. Aidenus adında çok saygı duyulan bir Ulu Büyücüydü. Fakat Empiredeki güç değişimi çok daha karmaşıktı. Yaşlı ve tecrübeli Ulu büyücü Gorluxor genç bir savaş kahramanı olan ve Nezeb'in favorilerinden olan Ulu Büyücü Yasker ile rekabet ediyordu. Yasker sonunda Xadaganianlara eşit haklar sözü ile Ork ve Arisenleri de yanına alarak kazandı.

  Şeytanların büyük çoğunluğunun yokedilmesi ile League ve Empirenin yeni liderleri iki grup arasındaki düşmanlığı devam ettirdiler. Allodlar arasındaki küçük çatışmalar ileride büykü çaplı savaşlara işaret ediyordu. Ve sonunda 1008 yılında yeni Allod Holy Land'in keşfiyle savaş resmi olarak ilan edildi


  PVP Sistemi:
  Oyunda 2 ırk var:The League vs The İmperial
  Oyunda 22 level'a kadar ilk şehirdeki Arenada pvp yapabilirsiniz.22 levelda geçeceğiniz PvP mapte sürekli pvp olacak.22 leveldan sonra her map pvp mapidir.2 ırkında ortak mapi quest yaparken karşınıza rakip ırk çıkma şansı çok yüksek hem moblarla hem rakiple uğraşmak zorundasınız.Çok aksiyonlu geçiyor gerçekten.

  SINIFLAR:

  The İmperial: Kanian,Elf,Gibberlings
  The League: Xadaganian,Orc,Arisen

  CLASSLAR:

  Warrior: Gibberlings, Kanian, Orc, Xadaganian ırkları warrior olabilir. Skillerine ve rubylerine göre TANK yada DPS(yani atak) olabilirler.Rubylerinden heal skilli açabilirler.Bu önemli bir avantaj.Ayrıca ok kullanabilir.20 levela kadar leather armor giyerler.20 levelden sonra Plate Armor giyebilir ve bu sayede defansını daha da sağlama alır.Oyunda çok sayıda warrior var.Genellikle stat olarak luck verilir.

  Paladin:Kanian, Elf, Xadaganian, Orc ırkları paladin olabilir. Skillerine ve rubylerine göre TANK yada DPS olabilir.Skillerinde 4 adet heal skili bulunur.Party heal yapabilir.Paladin için çok önemli olan " bariyer " sistemi vardır.22 levela kadar 1 bariyer 22 leveldan 40 a kadar 2 bariyer 40 levelda 3 bariyeri vardır.Bariyer şu işe yarar:Rakibin size vurduğu damageyi hapseder siz bariyer kırma skili ile o bariyeri kırmazsanız o damage canınızdan gider.Diyelim 25 levelsınız 2 tane bariyeriniz var.Rakibin ilk damagesi ilk bariyere ikinci damagesi 2. bariyere hapsolur.Siz bir bariyer kırarsanız 1 bariyer boşta kalır ve rakibin bir dahaki damageside o bariyere hapsolur.YAni bu bariyeri iyi kullanırsanız gerçekten çok avantajlı.Genellikle stat olarak luck verilir.

  Psionicist: Gibberlings, Arisen, Xadaganian ırkları psi olabilir.Diğer oyunlarda olmayan bir sınıf.İlginç skilleri var.Mesela mobla yada bir oyuncu ile savaşırken kendi kopyanızı çıkarıp siz görünmez olursunuz rakip kopyanızı öldürdükten sonra sizi görebilir o arada rakibe vurabilirsiniz.Diğer ilginç skili ise mobla savaşırken mobun kopyasını çıkarırsınız ve o kopya sizle beraber moba karşı savaşır %30 hız artıran bir rubysi vardır ki gerçekten çok işe yarar.

  Healer:Kanian, Elf, Arisen, Xadaganian ırkları healer olabilir. Skillerine ve rubylerine göre FULL HEALER yada DPS HEALER olur.İyi kullanırsanız müthiş bir class.Çok avantajlı skilleri vardır.14 sn boyunca heal basan bir skili bittiği an tekrar basın sürekli heal avantajı.(bu skill çok hızlı basılır pvp anında işe yarar)12 saniye boyunca sizi tüm damagelerden koruyan bir skillide var gerçekten harika bir skill.Bu skille pvpde 1-0 öndesiniz zaten.Stat olarak Wisdom ve Luck olarak dağıtmanız gerekir.(Tanıdığım healerlar söyledi.)20 level'a kadar wisdom sonra luck.

  Mage:Kanian, Elf, Arisen ırkları mage olabilir. Defansı düşüktür.Cloth giyer.Atağı iyidir.Genellikle stat olarak mageler luck verir.Pvpde sürekli size uzaktan damage verirler.Yanına gitseniz bile malesef yakalayamıyorsunuz teleport oluyor gerçekten sinir bozucuLightning,fire,ice skillerine göre build oluşturabilirsiniz.

  Scout: Kanian, Gibberlings, Orc, Xadaganian ırkları scout olabilir. Skillerinize göre ya ok ağırlıklı yada dagger ağırlıklı olursunuz.Görünmezlik özelliği vardır.Genellikle scout olanlar ok ağırlıklı olur.Defansı iyi değildir sizi biri yakaladığında kaçamazsınız ama siz birini yakaladığınızda oda sizden kaçamazHeart breaker adlı skill ile rakibi yerden kaldırmazsınız.Görünmezlik skilli savaştayken kullanılmaz.Ama ruby ile açılan invisible 10 snliğine savaştayken açılabiliyor.

  Summoner:Elf, Xadaganian, Arisen ırkları summoner olabilir. Warlock'a benzeyen bir class.Yanında birde peti vardır.Heal skillerine sahiptir.Dotları ile rakibe çok büyük hasarlar verebilir.En önemli skillerinden biri " Fear " adlı skillidir.Charın hayatını kurtarır.Rakibi belli bir süre boyunca( skillin leveline göre) dolaştırır etrafta bu arada can doldurursunuz ya da rakibe vurursunuz o size vuramaz.

  Warden:Kanian, Gibberlings, Orc ırkları warden olabilir. Yanında bir peti vardır.15 dakika boyunca her 6 sn boyunca size ve partye heal veren bir skilli vardır.Skillerine göre MELEE yada CASTER olabilir.Fazla bilgim yok bu kadar anlatabildim kusura bakmayın  STATLAR:

  Strength:Fiziksel saldırınızı artırır.
  Finesse:Vurduğunuz saldırıyı düşmanınızın karşılamasını azaltır.(bi nevi armoru düşürür gibi)
  Expertise:Saldırınızın başarı şansını artırır.(ıska geçmesini önler)
  Agility:Saldırılardan sıyrılma oranını artırır.
  Luck:Critical vurma şansınızı artırır.
  Endurance:Critical vuruşlardan sıyrılma oranını artırır.
  Stamina:Maximum hpyi artırır.
  Intelligent:Büyü atağınızı artırır.
  Perception: Düşmanınızın vuruşlarınızı resist etme oranını azaltır.
  Conviction:Büyü atarken başarılı olma ihtimalini artırır.
  Willpower: Düşmanınız size vurduğunda büyünüzün bozulma ihtimalini resist etme olasılığını artırır.
  Rage:Vuruş oranınızı artırır.(Daha çok warrior paladin gibi yakından saldıranların işine yarar.)
  Faith:Heal gibi özellikleri kullanma oranınızı artırır.(Daha çok healerın işine yarar.)
  Wisdom:Maximum manayı artırır.


  MESLEKLER:

  Leatherworking: Deriden elbiseler yapar.Ya kendi giyer ya da satar.Gerekli derileri " dissambler" den alır.(dissambler nedir birazdan anlatacağım.)

  Tailor: Kumaştan elbiseler yapar.Ya kendi giyer ya da satar.Gerekli kumaşları " dissambler"den alır.

  Dissambler: Görevi deri ve kumaş elde etmektir ve bunları satmaktır.Derileri leatherworkinglere kumaşları tailorlara satar.

  Herbalism: Bitki toplar ve bunları " Alchemy " mesleğini seçenlere satar.

  Alchemy: Herbalismden aldığı bitkilerden pot yapar(görünmezlik,can,hız potu vb.) bunları ya kendisi kullanır yada satar.

  Miner: Topladığı madenleri " Blacksmith" mesleğini seçenlere satar.

  Blacksmith: Minerden aldığı madenleri kullanarak kalkan,silah yapar.Bunları ya kendi kullanır yada satar.

  Oyunda gerçekten öğrenecek çok şey var burda anlattıklarım küçük bir kısmıydı.

  Gelecekler olursa ZAK serverına gelsinler.Orda Empire yani İmperial tarafındayım her türlü yardımda bulunabilirim

  Oyun Wow a benziyor fakat oynayınca farklı olduğunu anlıyorsunuz.


  Paylaş
  Mesaj *PoTe* tarafından (26-06-2010 Saat 01:55 ) değiştirilmiştir. 2. #2
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 721
  Tecrübe Puanı 25
  Tecrübe Puanı Gücü : 26

  Standart  Kalsın


  Paylaş
  Favourite Games
  Splinter Cell ** Call Of Duty ** Crysis ** LOTRO

  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT
  İnternete Sansür Değil,Sürat Gerek !
  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT


 3. #3
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2009
  Mesajlar : 90
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  söle yorumalr yapıp konuyu bozma oyun süper


  Paylaş

 4. #4
  Bölüm Kaptanı
  Smog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Apr 2009
  Mesajlar : 3.781
  Tecrübe Puanı 151
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Resimler koy bence.


  Paylaş
  Kral eve döndü..

 5. #5
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2009
  Mesajlar : 90
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Koydum ve yorumlarınız bekliyorum oyun hakkında


  Paylaş

 6. #6
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 721
  Tecrübe Puanı 25
  Tecrübe Puanı Gücü : 26

  Standart  O kıvırtan sen misin


  Paylaş
  Favourite Games
  Splinter Cell ** Call Of Duty ** Crysis ** LOTRO

  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT
  İnternete Sansür Değil,Sürat Gerek !
  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT


 7. #7
  Aktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Apr 2010
  Mesajlar : 316
  Tecrübe Puanı -23
  Tecrübe Puanı Gücü : 0

  Standart  Lütfen böyle yorumlar yapma cykar arkadaş bi paylaşımda bulunmuş emeğe saygı göster biraz...


  Paylaş
  Kılıc Kınından Cıkınca Yeniçeriiiii.

 8. #8
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 721
  Tecrübe Puanı 25
  Tecrübe Puanı Gücü : 26

  Standart  Böyle derken nasıl bi yorum... bu arada "cykar" değil "cyakar".... Emeğe saygısızlık yok burda küfür felan mı ettim.... böyle saçma paylaşımlar yapma felan da demediğime göre bi saygısızlık yok.......


  Paylaş
  Favourite Games
  Splinter Cell ** Call Of Duty ** Crysis ** LOTRO

  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT
  İnternete Sansür Değil,Sürat Gerek !
  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT


 9. #9
  Bölüm Kaptanı
  Smog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Apr 2009
  Mesajlar : 3.781
  Tecrübe Puanı 151
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Ben resimler göremiyorum..


  Paylaş
  Kral eve döndü..

 10. #10
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 721
  Tecrübe Puanı 25
  Tecrübe Puanı Gücü : 26
  Favourite Games
  Splinter Cell ** Call Of Duty ** Crysis ** LOTRO

  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT
  İnternete Sansür Değil,Sürat Gerek !
  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT


 11. #11
  Aktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Apr 2010
  Mesajlar : 316
  Tecrübe Puanı -23
  Tecrübe Puanı Gücü : 0

  Standart  İlk önce ismini yanlış yazdığım için Kusura Bakma.Kalsın o kıvırtan senmisin gibi yorumlar, hadi o kıvırtan senmisin espiri fakat ''kalsın'' güzel değil sonuçta arkadaş bi konu paylaşmış ve bu konuyu açarken emek harcamış.Nese boşver tartışma çıkmasın şimdi.


  Paylaş
  Mesaj Yolgezer tarafından (26-06-2010 Saat 02:31 ) değiştirilmiştir.
  Kılıc Kınından Cıkınca Yeniçeriiiii.

 12. #12
  Bölüm Kaptanı
  Smog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Apr 2009
  Mesajlar : 3.781
  Tecrübe Puanı 151
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Tamam resimleride gördüm. Pek güzele benzemiyor oyun aslında boyutu ne kadar? Çok çizgi film karektaristliği var.


  Paylaş
  Kral eve döndü..

 13. #13
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 721
  Tecrübe Puanı 25
  Tecrübe Puanı Gücü : 26

  Standart  Alıntı Yolgezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İlk önce ismini yanlış yazdığım için Kusura Bakma.Kalsın o kıvırtan senmisin gibi yorumlar, hadi o kıvırtan senmisin espiri fakat ''kalsın'' güzel değil sonuçta arkadaş bi konu paylaşmış ve bu konuyu açarken emek harcamış.Nese boşver tartışma çıkmasın şimdi.
  LOTRO oynamak için neler çekmiştik daha ben online oyun oynamam anlamında dedim kalsını

  Alıntı *WiTCHKiNG* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tamam resimleride gördüm. Pek güzele benzemiyor oyun aslında boyutu ne kadar? Çok çizgi film karektaristliği var.
  WOW gibiymiş işte.... Bende pek sevmedim görüntüleri.....

  Edit = Boyutu 2 GB galiba.....


  Paylaş
  Mesaj cyakar tarafından (26-06-2010 Saat 02:39 ) değiştirilmiştir.
  Favourite Games
  Splinter Cell ** Call Of Duty ** Crysis ** LOTRO

  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT
  İnternete Sansür Değil,Sürat Gerek !
  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT


 14. #14
  Bölüm Kaptanı
  Smog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Apr 2009
  Mesajlar : 3.781
  Tecrübe Puanı 151
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  2GB ile asla uğraşmam.


  Paylaş
  Kral eve döndü..

 15. #15
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Sep 2009
  Mesajlar : 721
  Tecrübe Puanı 25
  Tecrübe Puanı Gücü : 26

  Standart  Alıntı *WiTCHKiNG* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  2GB ile asla uğraşmam.
  6 GB ile uğraşırken iyiydi


  Paylaş
  Favourite Games
  Splinter Cell ** Call Of Duty ** Crysis ** LOTRO

  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT
  İnternete Sansür Değil,Sürat Gerek !
  SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT SANSÜRAT


 16. #16
  Emekli Yetkili

  Üyelik tarihi : May 2009
  Mesajlar : 7.741
  Tecrübe Puanı 1469
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  26 Level LoreMaster LotRO'da kaldı.Hiç uğraşamam.


  Paylaş
  South of Heaven

 17. #17
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Feb 2009
  Mesajlar : 2.653
  Tecrübe Puanı 793
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  İş yok bu oyunda .


  Paylaş
  :gomugomuno:

 18. #18
  Bölüm Kaptanı
  Smog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Apr 2009
  Mesajlar : 3.781
  Tecrübe Puanı 151
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Alıntı cyakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


  6 GB ile uğraşırken iyiydi
  6GB farklıydı 2 kere indirdim zaten. Ancak LOTRO'da sarmadı beni..


  Paylaş
  Kral eve döndü..

 19. #19
  Yeni Oyuncu

  Üyelik tarihi : Jun 2010
  Mesajlar : 46
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Bi ara oynamıştım ama ne bilim sarmadı sıkıldım böyle geriyor insanı :)


  Paylaş

 20. #20
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2009
  Mesajlar : 90
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Oyundaki amaç zaten pk. görev yaprak level kasıyoruz ve sonrasında 20 lvl den sorna her yerde bütün maplarda yani ortak bölgelerde pk yapabiliyoruz ve asıl zevkte bu


  Paylaş

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793