Profesyonel iş hayatının zorlu şartlarında seni yarı yolda bırakmayacak bir dizüstüne sahip olmayı kim istemez? Hem yüksek performanslı, hem hafif, hem darbeye dayanıklı, hem sıvı geçirmez, hem de uzun pil ömrüne sahip bir dizüstü istemek hayal gibi geliyorsa henüz X1 Carbon ile tanışmamışsınız demektir.

Dünyanın uzaya çıkan ilk dizüstü bilgisayarı unvanının sahibi olan ThinkPad, şimdi profesyoneller için tam bir savaşçı yarattı. Karbon fiber yapıya sahip yeni nesil X1 Carbon, zorlu koşullarda gerçekleşen 8 askeri testi başarıyla geçti. Darbe ve düşmeye karşı dayanıklı olan ThinkPad X1 Carbon, -20 derece soğuğa, 60 derece ısıya dayanabiliyor. 500 ml sıvıya ve 15 bin ft basınca da bana mısın demiyor.

14 inçlik ThinkPad X1 Carbon, 1,27 kg hafifliği ile dünyanın en hafif dizüstü bilgisayarı. Esnek kullanım için ideal olan ekran, geriye doğru 180 derece yatabiliyor ve yüksek çözünürlük kalitesiyle dikkat çekiyor. Şık tasarımlı X1 Carbon?un en belirgin özelliği ise sunduğu yüksek performans ve geniş depolama alanı.

9 saate varan pil ömrü ile her an her yerde kesintisiz çalışma özgürlüğü sunan X1 Carbon, benzersiz kişiselleştirilebilir klavyesi ile de çalışma şekline uyum sağlıyor. Ses tanıma ve hareketle kontrol özellikleri çalışma hızını ve etkinliğini arttırıyor.Kaynak: Tüy kadar hafif, karbon kadar dayanıklı bir dizüstü Lenovo ThinkPad X1 Carbon | Teknoloji ve WebMaster Portalı
Follow us: @WebinyoCOM on Twitter | BilgePortal on Facebook