Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Special Ops Taktikleri

 1. #1
  Yeni Oyuncu

  Üyelik tarihi : Dec 2009
  Mesajlar : 2
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Arrow Special Ops Taktikleri

  Special Ops'u Coop olarak. Veteranda bitirmek için bölüm taktiklerini teker teker anlatacağım. Ama öncelikle genel taktiklerden başlayalım.

  Oyun oynayacağınız kişiyle MSN vb. bir yerden mikrofon bağlantısı kurun. Oyun seslerini açın, Juggernout geldiği zaman sesi duyabilesiniz. Adamları öldürmeden ilerlemeyin. Temizleye temizleye gidin. Arkadaşınız yere düştüğünde hemen koşmayın. O size sürüne sürüne gelsin, ya da güvenli bir yerde dursun gidip iyileştirin.

  Alphanın tamamını ve Bravonun 3 bölümünü Solo'da bitirmenizi öneririm. Çünkü Coop'da lag vb. sorunlar olabiliyor. Ayrıca tüm bölümleri soloda regularda bir kaç kere deneyin. Haritayı, silahları öğrenirsiniz.

  ALPHA;

  The Pit: Adamların yerlerini ezberleyin. 2 elinize de taramalı alın. Şarjör biterse şarjör değiştirmek yerine 2. silaha geçin. Her hedefe 1 kurşun atmaya çalışın.

  Sniper Fi: 2. silaha Hearbeat sensörü olan silahı alın. Merdivenlerin başlarına claymore koyun. Predator Drone gelir gelmez atın. Binadan aşağıya inmeyin.

  O Cristo Redentor: Oyuna başladıktan hemen solda binanın yanında AA-12 Heartbeat sensör var. Onu diğer elinize alın. Siz saldırmayın adamlar size saldırsın. Eğer adamlar daha fazla gelmiyorlarsa, küçük küçük ilerleyebilirsiniz. :) Köpekleri size atlamadan vurmaya çalışın.

  Evasion: Adamların yerini ezberlemeden yapamazsınız. Çok fazla denemeniz gerek. Adamlardan saklanın ya da öldüre öldüre gidin. Siz bilirsiniz ben öldüre öldüre gittim.

  Suspension: Acele etmeyin. Patlamamış arabaların arkasında durmayın her an patlayabilir. Helikopteri ateş ederek patlatabilirsiniz ama RPG, AT4 gibi bir şey varsa onunla vurmaya çalışın.

  BRAVO;

  Overwatch: Aşağıda ilerleyen adamın hiçbir şey yapması gerekmiyor. Sadece AC130'u kullanan kişi ortalığı temizlediği zaman ilerlesin. Süreye bakmayın. O baskı amaçlı. :)

  Body Count: Başlar başlamaz hemen geri dönün. Binanın arka kapısına gidin. Ordan çıkın sağa dönün, duvar köşesine pusun. Gelen adamları vurun. Sadece sabretmeniz gerek.

  Bomb Squad: Zamana bakmayın. Süre oldukça uzun. Temizleyerek ilerleyin. Arkanızda adam bırakmayın.

  Race: Gazdan elinizi çekmeyin

  Big Brother: Yine zamana pek bakmayın. Helikopterdeki arkadaş temizlesin ortalığı, Overwatch'taki gibi. En son çatıya çıkarken dikkatli olmak lazım sadece.

  CHARLIE;

  Hidden: Adamların yerlerini ezberleyin. Bu da her adama 1-2 kere ölmek demek. Koşa koşa saldırmayın. Gördüğünüzü indirin.

  Breach & Clear: İlk odayı ve tepedeki adamları temizledikten sonra. İkiniz de ortadan koşun. Hiç adamlara bakmayın koşun direk. Eğer biriniz ölür biriniz bitirirse, sürüne sürüne gidip bölümü bitirmeniz lazım :)

  Time Trial: Bayrakların arasından geçmeye çalışın, kestirmeyle falan uğraşmayın.

  Homeland Security: Sentry Gun'ı binanın önüne koyun. İkiniz de binanın içine girin, camdan adamları vurun. Eğer Predator Drone sizi hedeflediyse ( Kırmızı olarak ) Binanın ortasına koşun. Predator geçtikten sonra devam edin. Wave ler ilerledikçe helikopter ve BTR gelecek. Öncelikle bütün askerleri öldürün. Eğer helikopter ve BTR duruyorsa, helikopteri ateşinizle patlatabilirsiniz. BTR içinse öldürdüğünüz adamlardan RPG bakabilirsiniz. Eğer bulamazsanız, oyuna başladığınız yerden sola dönüp düz ilerlediğinizde bir bina var. Onun masalarında RPG bulunuyor. Onları kullanarak BTR'ı patlatabilirsiniz.

  Snatch & Grab: Juggernoutların yerini ezberlemelisiniz. Arkanızda adam bırakmadan ilerleyin. İntel'i ele geçirene kadar fazla zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. İntel'i aldıktan sonra normalde uçaktan atlayıp aşağı kaymanız gerekiyor. Ancak uçakta bekleyin ve aşağıdaki adamları vurun. Eğer adamlar bitmişse, biraz daha bekleyin çünkü Juggernoutlar gelecek. Sayıları 1 ya da 2 olabilir. Uçağın arkasından gelecekler yani tam arkanızdan. Ses duyduğunuzda pusmanız lazım. Juggernoutları öldürdükten sonra aşağı kayın, yine adamlar gelecek. Temizledikten sonra ilerleyin ve bitirin.

  DELTA;

  Wardriving: İlk olarak soldaki eve saldırın. Eve girdikten sonra, download'ı başlatmadan önce lazeriniz ile laptopun durduğu masanın üstündeki tabloyu işaretleyin. Daha sonra downloadı başlatın. Adamlar eve giremeyeceklerdir. Eğer striker saldırmayı durdurursa bir daha işaretleyin. Download bittiğinde hemen karşıdaki eve gidin, ancak ön kapıdan girmeyin. Evin altından girin, sentry gunı kapıyı görecek bir yere koyun. Downloadı başlatın. Laptopun olduğu kısmın arkasında yere yatın. Adamlar yine eve giremeyeceklerdir. Download bitince sentry gunı alın ve 3. eve gidin. Garajdan eve girin. Tüm katları temizleyin. Downloadı başlatmadan 3 sentry gunı da kapılara bakacak şekilde koyun ancak patlayacaklardır eninde sonunda. Siz de Laptopun olduğu yerde yere yatın, 2 kapıyı tutun. Download sürekli duracaktır adamlar geldiği için. Sürekli devam ettirmeniz gerekiyor. Ölmeden bunu bitirirseniz son olarak Striker'a dönün.

  Wreckage: Sentry gunların yakınlarındaki arabaları patlatmayın. Thumper kullanın. Helikopter gelince ateşinizle patlatabilirsiniz.

  Acceptable Losses: İlk helikopter ve binaya bomba kurmak kolay. Adamların arkalarından ilerleyin alarm vermeyin. 3. yerde ise bombayı koyduktan sonra hemen kaçmanız gerek. Ben de şansa bala geçtim şahsen orayı. :)

  Terminal: Biriniz belli bir yerde pussun. Diğeri fake atıp geri gelsin hemen. Pustuğunuz yerden adamları vurun. Güzel pusma yerleri bulmanız gerek. Fake atılacak yerleri ezberleyin.

  Estate Takedown: Oyuna başlayınca karşınıza çıkan ilk adamları vurun. Daha sonra direk eve girin ve bir üst kata çıkın. Adamları temizledikten sonra 2. kata çıkın. Biriniz merdivenleri çıktıktan sonra sola dönüp camdan adamları vursun. Biriniz merdiveni tutsun. Ancak Juggernout'un gelme sesini duyduğunuz zaman ikinizin de merdivene gelmesi gerek. Juggernout ölünce yine eski pozisyonlarınızı alın. Bu 10-15 tane adam kalana kadar devam edecek. Eğer daha fazla adam gelmiyorsa biriniz 1. kata inip, solda camdan adamları vursun. Diğeriniz yine merdivende pussun. Juggernout geldiği zaman, hemen ikinizde merdivene geçin. Eğer yine adam kalmadıysa. Biriniz binanın dışına çıkıp hemen geri gelsin. Onlar gelmeye başlayacaklardır.

  ECHO;

  Wetwork: Breach yaparken dikkatli olun sivilleri vurursanız oyun biter. Helikopterin geldiği yerin dışında pek zor bir yer yok. Helikopter gelince, biriniz adamları vursun, biriniz helikopteri tarasın. Eğer biriniz yere düşerse hemen kaldırın.

  High Explosive: http://www.youtube.com/watch?v=VwlCRqt5Gb0

  Armor Piercing: Elinizdeki Thumper'ı değiştirin. Biriniz Barrett biriniz intervation alsın. Daha sonra yukarı çıkın. Orda güzel bir yerde pusun, ilk juggernout gelecek. Onu vurduktan sonra biraz ilerleyin. Ammo yeri göreceksiniz. Onun tepesinde tahtalar var. Oraya merdivenden çıkılıyor. İkiniz de çıkın. Elinize sniperları alın ve ileriye doğru bakın. Hepsi tek tek gelecekler beklediğiniz sürece. Eğer çok yaklaşırlarsa, merdiveni çıkarlarken headshot atabilirsiniz. Claymore koymaya gerek yok.

  Konunun altına "Ben coop oynayamıyorum, ne yapmam lazım?" vb. mesajlar atmayın. Kaptan41'in verdiği c-rackleri yaptığınız zaman çalışacaktır. Sizin de taktikleriniz varsa burada paylaşabilirsiniz.


  Paylaş 2. #2
  Emekli Yetkili
  nooxn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.034
  Tecrübe Puanı 3080
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  O Cristo Redentor bölümünde köpeklerden çok çekiyorum onlar olmasa Veteranı bitiricem tam 19 adam kaldı 3-4 köpek öldürdüm sonuncusu ısırıp öldürdü beni sinir oldum yahu


  Paylaş
  Bitefight s20 Profilim
  FIFA 12 Aldığım Sonuçlar
  ea.com/ERD1

  My Crysis: ERD1
  Origin ID: ERD1-TR

  Pes 2006 Şampiyonluklarım
  IbRaCaDaBra Cup
  Corleone Cup
  Miras Değil Alın Teri Kupası
 3. #3
  Yeni Oyuncu

  Üyelik tarihi : Dec 2009
  Mesajlar : 2
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  O Cristo Redentor için kulaklık takmanızı öneririm. Köpeklerin ne taraftan geldiğini anlarsınız. Ayrıca köpek üzerinize atladığı zaman sürekli E tuşuna ( Bıçaklama ) basmayın. Sadece yazı ( Köpeğin boyunun kırmak için [E] tuşuna basın gibi bir şeydi. ) çıktığı zaman E tuşuna basın, veteranda bu yazının durma süresi azdır ama artık oynaya oynaya alışacaksınız. :)
  Yine de olmuyorsa arkanızı duvara verip pusmayı deneyin.


  Paylaş

 4. #4
  Emekli Yetkili
  nooxn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.034
  Tecrübe Puanı 3080
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Teşekkür ederim sorunumu çözdüm kardeşimle geçtim bölümü online oynayarak Çok rahat bitirdik


  Paylaş
  Bitefight s20 Profilim
  FIFA 12 Aldığım Sonuçlar
  ea.com/ERD1

  My Crysis: ERD1
  Origin ID: ERD1-TR

  Pes 2006 Şampiyonluklarım
  IbRaCaDaBra Cup
  Corleone Cup
  Miras Değil Alın Teri Kupası
 5. #5
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Mar 2010
  Mesajlar : 61
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  special ops bölümleri hiç o kadar kolay değil ama tamamen bitirene helal olsun


  Paylaş

 6. #6
  Emekli Yetkili
  nooxn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.034
  Tecrübe Puanı 3080
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Delta ve Echo bölümleri kaldı tek bazı bölümleri tek başıma geçemezdim doğrusu hele u kırık uçaklı bölümde zırhlı bir adam geliyor onu hayatta geçemem tek başıma


  Paylaş

 7. #7
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Feb 2010
  Mesajlar : 60
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  bnerım cok az kaldı ama cok zor hamıchi agından beraber yapıyorum profffesionel kişilerle hepsi 3 uc yıldız oldu sadece echo da 2 bolum fılan kaldı bı de oburkulerınde 1 2 tane var okadar


  Paylaş

 8. #8
  Emekli Yetkili
  nooxn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.034
  Tecrübe Puanı 3080
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  En kolay bölüm şu köprülü bölüm


  Paylaş

 9. #9
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Feb 2010
  Mesajlar : 60
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  ya abi vvLx Sen hic online olmuon hamachide bi ara senle beraber oynamayı cok istiom merk ettim seni
  bnm msn eklsene bana cok yardımcı oldun sende..
  oyun ıcın msn^m umu7xd@hotmail.com


  Paylaş

 10. #10
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Feb 2010
  Mesajlar : 70
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  taktikler çok işe yarıyo reis saol


  Paylaş

 11. #11
  Emekli Yetkili
  nooxn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 5.034
  Tecrübe Puanı 3080
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  Terminaldayım kalkanlı polisler geliyor ve çok zor. Beyler bu elimize kalkan alınca nasıl ateş ediyoruz ben kalkan alınca edemiyorum bilen söylerse sevinirim


  Paylaş

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558