Harmonix ve MTV Games, dün Rock Band Müzik Marketine eklenen yeni şarkıları duyurdu. Bu indirilebilir içerikler arasında Steve Miller Band, Godsmack, Belly, Ghost Hounds, Mute Math ve Rob Zombie şarkıları yer alıyor.

Rock Band 2 diski Steve Miller Band'in klasik şarkısı "Rock'n Me"yi zaten içeriyordu. Bunun dışında güncelleşmeyle birlikte SMB'in The Joker albümünden "The Joker", Fly Like An Eagle albümünden "Take the Money and Run", Brave New World albümünden "Space Cowboys" SMB hayranlarıyla buluşmaya hazır. Godsmack'in de Faceless albümünden "I Stand Alone" parçası Rock Band Müzik Marketindeki yerini aldı.

Yeni güncelleştirmeyle gelen bir başka isim ise Mute Math; gurup 2008'de Grammy ödülüne aday gösterilen "Typical" isimli alternatif rock parçasıyla listeye katılmakta. Belly de 1993'ün hit parçalarından "Feed the Tree" ile karşımıza çıkıyor. Ghost Hounds ise "Wind Me Up" ve "Ashes to Fire" ile Rock Band Müzik Marketindeki indirilebilir içerik listesine giriyor.

Bunun dışında listede Rob Zombie'nin "War Zone" şarkısı da dikkat çekiyor. Bu şarkı aynı zamanda "Punisher: War Zone'un" film müziğiydi. Punisher, Marvel Comics'in son uyarlama filmi. Bahsi geçen Punisher ise Frank Castle'dan başkası değil.

Güncelleştirme tarihleri:
*20 Ocak - XBox360 için, XBox Live Marketinde
*22 Ocak - Playstation 3 için, PSN Marketinde

Yeni eklenen şarkılar: *Steve Miller Band �Space Cowboy *Steve Miller Band �Take the Money and Run *Steve Miller Band �The Joker *Godsmack �I Stand Alone *Belly �Feed the Tree *Ghost Hounds �Wind Me Up *Mute Math �Typical *Rob Zombie �War Zone
Ücretlendirme: *Her şarkı başına $1.99 (160 Microsoft puanı) *Steve Miller Band üçlü paketi için $5.49 (440 Microsoft puanı)