Rock Hippo Productions Ltd. ve ortağı Weezor ücretsiz PC oyunu Brawl Busters'ın gelecek hafta, 11 Ağustos'ta Kapalı Beta aşamasına gireceğini duyurmaktan memnuniyet duyar.

Oyunu denemek isteyen oyuncular www.BrawlBusters.com adresine e-mail adreslerini bırakarak bir Kapalı Beta anahtarı almak üzere kaydolabilir. Rock Hippo’nun, oyunun gelişimindeki bu önemli aşamayı kutlamak üzere yayımladığı yeni ekran resimleri ve yeni fragmanı şu adresten izleyebilirsiniz:http://195.14.71.220/rockhippo/image...Compressed.zip
Rock Hippo Productions Başkanı ve CEO'su Howard He “Fanlarımız bize her gün Brawl Busters’a ne zaman başlayacaklarını soruyorlar; sonunda geri sayımın başladığını ve yalnızca bir hafta beklemek zorunda olduklarını açıklayabildiğimiz için çok heyecanlıyız!” diyor.

Kapalı Beta yayınından önce, Rock Hippo oyun içi karakter sınıflarını tanıtan ve oyun önizlemesi sunan bir dizi Brawl Busters video dersi yayınlamaya başladı. Oyunun oyunculara sunacaklarına göz atmak için bu videoların tümü www.BrawlBusters.com adresinden izlenebilir.