Uzun süredir beklenen ve bir türlü çıkış tarihi kesinleşemeyen oyun Diablo III için her yeni bir haberde heyecanlanıyor belki bu sefer beklediğimiz haber gelir diye umut ediyoruz ancak maalesef olmuyor.

Bütün bunlar bir yana Gamesradar'ın Blizzard kampüsüne yaptığı ziyaret de en az oyun kadar heyecan verici görüntülere sahne olmuş. Gördüğünüz fotoğraflar firmanın Diablo III ekibine ayrılmış ofisinden. Ekip için her şey düşünülmüş durumda. Kütüphanesinden, Zen odasına kadar tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. Bu arada etraftaki heykeller de hayranlık uyandırıcı.

İşte devasa Jim Raynor heykeliVe korkunun kaynağı DiabloBu ve sonraki iki sayfada geliştirici ekibin rahatlamasını sağlamak için oluşturulan Zen odaları mevcutZiyaretçilere sunulan Diablo temalı yemekler ve açık bar. Daha ne olsun

"Oku ve geliş" mottosunu kullanan ekibin kocaman bir kütüphanesi var. Bu arada siz kütüphanelerde kategori olarak "Bilgisayar Oyunları" veya "Konsol Oyunları" adında bölümler gördünüz mü hiç? (18. resim)

World of Warcraft çizgi romanları çıktığında her sayının iki farklı kapağı vardı. işte bu iki resimde Jim Lee ve Samwise Didier'ın yaptığı kapaklarDaiblo II'nin "Final Stand" adlı tablosunun orijinali