Uzayın derinliklerinde macera başladı. Geminiz hazır, mürettebatınız hazır, yalnızca kaptanı eksik.

İki tip silahınız var. Atıcılar ve cephanelerden oluşan silah sisteminiz ve kalkanları delip geçen ünlü nova gun silahınız. Zor şartlarda tüm silahları aktifleştirmelisiniz.

Karşınıza ilginç tasarımlarıyla NPC uzay gemileri çıkabilir ve bir anda etrafınızı sarabilirler. Tetikte olmakta fayda var. Ayrıca başka bir kullanıcının uzay gemisi de pekala size saldırabilir ve geminize yeterince zarar verdikten sonra o yıllardır biriktirdiğiniz değerli toryum hazinenizi yağmalayabilir. Siz en iyisi bir filoya katılın ve yardımlaşarak ortaklaşa gelişin. Yoksa bu engin uçsuz bucaksız karanlık sonsuzlukta başınıza neler gelir kim bilir?

Filonuzla beraber yol alırken uzayın derinliklerinde sahipsiz kalmış eskilerin ihtişamlı ana gemilerine rastlayabilirsiniz. Bu devasa gemilere karşı yapacağınız toplu savaşı kazanırsanız geminin kontrolü size geçecek. Kendi silah teknolojileriniz ve dronlar ile ana gemilerinizi donatıp savaşlarda bir üs olarak kullanabilecek ve üzerlerindeki bir dağ büyüklüğünde olan silahları kontrol edebileceksiniz.

Uzaktan taktik amaçlı torpido atarak düşmanda sürpriz etkisi oluşturabilir, ayrıca birbirinizi tamir etmek için katı nitrojen atabilirsiniz. Işın soğurucu sahibi olmanız sizi casusların kem gözlerinden koruyacak.

NovaGun evreninde bu bayram aksiyon tavan yapacak. Siz de davetlisiniz.

http://www.novagun.com