Efsane oyunun dönüşü de efsane olacak. İşte Street Fighter IV için hazırlanan özel koleksiyoner paketinin içeriği.
Duyurulduğu andan itibaren, bir dönem ömrünü "atari salonlarında" tüketmiş olan gençliğin merak ve heyecanla beklediği Street Fighter IV'ün çıkış tarihi yaklaştıkça, oyunla ilgili yeni kampanyalar da netlik kazanıyor. Bunlardan biri de Avrupa ve Avustralyalı oyunculara özel hazırlanan Koleksiyoner Versiyonu paketi.

Kutunun İçinde Neler Var?

Normal DVD ambalajından çok daha geniş, klasik bir Street Fighter sahnesinin canlandırıldığı kutunun içeriğinde, serinin en karizmatik karakterlerinden Ryu'nun ve yeni dövüşçülerden Crimson Viper'ın sınırlı üretim figürleri, SF4'ün çıkışına özel hazırlanan HD kalitesinde anime film ve fragmanların bulunduğu bonus disk ve koleksiyonculara özel, indirilebilir oyun içeriği fırsatı bulunuyor.

Street Fighter'a yeni katılan Viper, Abel, El Fuerte ve Rufus karakterlerinin biyografilerinin ve hareketlerinin de yer aldığı, çizgi roman tadındaki bir mini strateji rehberini de içinde barındıran Street Fighter IV Koleksiyoner Versiyonu, 20 Şubat 2009'da piyasaya sürülecek. O zamana kadar ise eski sürümlerle idman yapmanızda fayda var.