''Iyi bir şey oynayabilir Hamachi üzerinden PES 11 PES Yeşil kullanarak. Bu izleyin Rehberi PES 2011 Online Hamachi ile oynamak.

Not . Diğer Hamachi sürümlerinde çalışabilir, ancak sizin de arşiv yer almaktadır v1.0.3e kullanmanız önerilir .

PES 11 Hamachi Kılavuz

Adım 1
indirmek PES Yeşil v1.03.

Siz indirmek Yeşil PES PES Lan Fix burada .

Adım 2
arşiv ayıkladıktan sonra, bağlayıcı başlatmak için "pesgs1.0.3e" adlı dosyayı çalıştırın. Böyle bir pencere açılacaktır.

Adım 3
Başlatma Hamachi ve IP (Her iki Host ve Client Hamachi IP bilinmesi gerekir). dikkat Birinci tip '0 " yüklemek için sertifika.

Adım 4
Müşteri olmak ve ev sahibi olmak istiyorsanız 1 seçin istiyorsanız Sertifika kurulduğunu söylüyor sonra, 2 "yi seçin. Sorulduğunda IP yerleştirin.

Adım 5
"Host" ve "Müşteri" sonra kendi Hamachi IP koyduk, oyunu başlatmak için size soracaktır. Ana bilgisayarın ilk önce oda oluşturmak ve sonra Müşteri bağlanmayı deneyin.

Not . Aynı teorisi için de geçerlidir Doğum günleri, Topluluk da, biz bunu test edecek ve size bildirmek.

Üzerinde oyun oynarken herhangi bir sorun yaşarsanız , Hamachi, bize bildirin ve biz size yardım etmeye çalışacaktır .

Güncelleştirme . Bu yöntem, bu rahatsızlık neden olduğu için özür dilerim, çalışmıyor . Biz en kısa sürede Hamachi / Doğum günleri, Topluluk üzerinde oyun oynamak için alternatif bir yol bulmak gibi makaleyi güncelleyeceğiz.''

www.segmentnext.com sitesinden Alıntı.

İlk başlarda heyecanlandınız değilmi ? :)

Not:Google Translate Çeviri.