Sunucu Adı = www.MaviClan.Net
Sunucu ip = 178.211.51.24 (DM), 178.211.51.37 (JailBreak), 178.211.51.38 (JailBreak), ayrıca turnuvalarımız için 2 maç serverimiz vardır.
Sunucu kapasitesi = 30+2
Sxe durumu = Dm Serverimiz Sxe lidir, Jail serverlerde yok
Sunucu Modu = DM, JAILBREAK, MAÇ
İletişim = haluk@maviclan.net
Adminlik fiyat listesi

http://www.facebook.com/maviclan.net Facebook SayfamızdırServerlerimiz :
Serverimizde sürekli adminler mevcuttur, gerekli pluginler yüklüdür, Kemal sunal film replikleri ile oyun sesleri daha hoş hale getirilmiştir. Web sitemize üye olanlara slotluk verilemektedir ve gözde oyuncularımız yetkili slotluk ile ödüllendirilmektedir. Yetkili slotlukta "Vote" yetkisi bulunmaktadır. Serverlerimizde çoğu zaman herkes birbirini tanımakta ve sıcak bir oyun ortamı oluşturmaktadır.
Web Sitemiz : Web sitemizde admin kodromuz gösterilmekte ve oyuncuların adminlere oy verme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca web sitemizde sürekli Cs 1.6 Maç turnuvaları düzenlenmektedir. İsteyen kendi takımını web sitemizde kurarak veya mevcut takımını taşıyarak turnuvalarda yer alabilmektedir. Turnuvalarımız adil yürümesi açısından gerekli eklentiler hazır bulundurulmakta ve 1 Hakem ve 2 Gözlemci ile maç yönetilmektedir. Turnuvada görev yapan ekibimiz bilgili tecrübeli olmasının yanısıra maçın adil yürümesi konusunda yoğun hassasiyet göstermektedir. Turnuva maçlarında hltv bulundurularak maç anında canlı yapılmakta (-30sn) ve maç sonrası hltv linki web sitemizde paylaşılmaktadır. Turnuvalarımız 5vs5 takım turnuvaları ve 1vs1 oyuncu turnuvaları olmak üzere 2 farklı şekilde yapılmaktadır. Turnuva Galiplerine Gerçek para ödülü ve hediyeler verilmektedir.

Herkesi web sitemize veya serverlerimize bekleriz.