Hans-Joachim Watzke, takımdan ayrılmak isteyen ve kendisine bu doğrultuda söz verildiğini savunan Polonyalı golcüyü yalanladı...

Borussia Dortmund CEO'su Hans-Joachim Watzke, kulübün Robert Lewandowski'ye transferiyle ilgili herhangi bir söz vermediğini söyledi.

Bayern Münih'in transferi için çaba harcadığı Lewandowski, kulübün kendisini Bavyera devine satmayacağını açıklamasının ardından bu kararın değişebileceğini söyleyerek, Watzke'nin uygun şartlar oluştuğunda transferine izin vereceklerini söylediğini savunmuştu.

Bild'e konu hakkında açıklamalarda bulunan Watzke, "Lewandowski'ye asla takımdan ayrılabileceğini söylemedim. Ona herhangi bir söz de vermedim. Bu konu hakkında söyleyebileceğim tek şey bu." ifadelerini kullandı.

Watzke, daha önceden yapmış olduğu açıklamasında Polonyalı golcüyü Bayer Münih haricinde istedikleri teklifi yapan bir takıma satabileceklerini söylemişti.

Lewandowski ile Bayern Münih'in dışında Real Madrid, Juventus ve Manchester United'ın da yakından ilgilendiği biliniyor.Kaynak : Goal.com