Fenerbahçe Ülker'in yeni antrenörü Zeljko Obradovic, NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, Sarı-Lacivertli ekibin sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da tanındığını ve büyük bir kulüp olduğunu bildiğini ifade etti.Fenerbahçe Ülker'in yeni antrenörü Zeljko Obradovic, NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu.
"Fenerbahçe'nin büyüklüğünü biliyorum"

Fenerbahçe'nin büyük bir kulüp olduğunu ifade eden Obradovic, "Böyle büyük bir kulüpte çalışmanın nasıl bir duygu olacağını biliyorum, Fenerbahçe sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da tanınan bir kulüp. Milyonlarca taraftarı olan büyük bir kulüp. Hem takımı hem de kulübü çok beğendiğimi söyleyebilirim" dedi.
Obradovic, Fenerbahçe'yi neden tercih ettiğini şöyle açıkladı: "Yeni bir mücadele arıyordum ve insanlar sürekli Fenerbahçe hakkında konuşuyorlardı ve gerçekten ben bu mücadeleyi yaşamak istedim ve şuanda çok ciddi bir şekilde çalışmalıyız ve iyi bir takım oluşturmalıyız. Fenerbahçe taraftarının beklentisinin büyük olması normaldir ve böyle büyük bir beklentisi olan taraftarın önünde olmak benim için önemli. Ben şampiyonluk için buradayım."