Trabzonspor'un transfer gündeminde yer alan 28 yaşındaki Jaja, bordo mavili takımda oynayan Brezilyalı vatandaşı Henrique ile internet aracılığıyla görüştü, "Yöneticiler beni aradı. Ben de gelmek istiyorum" dedi.

Sorun kontejan

Jaja'nın bordo mavili takımın kontenjanındaki doluluk nedeniyle bugüne kadar Brnezilyalı'nın transferinde önemli bir aşama kaydedemediği bildirilirken yönetimin ancak Zokora, Sol Bamba, Janko ve Sapara ile yolları ayırdıktan sonra yabancı transferine başlayabileceği öğrenildi.

"Mutlu olurum"

Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımında forma giyen 28 yaşındaki Jaja, Davraz kampında bulunan vatandaşları Alanzinho ve Henrique ile telefonla görüştü. Jaja'nın Henrique'ye, "Trabzonsporlu yöneticiler beni aradı, gelmemi istiyorlar. Bende gelmek istiyorum. Bu transfer gerçekleşirse mutlu olurum" dediği öğrenildi.

Alternatif olacak

Trabzonsporlu yöneticiler de taraftarlarının alınmasını çok istediği Jaja transferini gerçekleştirip hem kombine satışlarını artırmak, hem de takımda yeni bir alternatif oluşturmak istediklerini, kontenjan sorununun ortadan kalkmasının ardından transfer edilmesi için hlarekete geçielyeceklerini belirttiler.

Onur: "Rekabet keyif veriyor"


Trabzonspor'un file bekçisi Onur Recep Kıvrak, Davraz kampında kaleciler arasındaki rekabetin üst düzeyde olduğunu söyledi. Rekabetin keyifli yanları olduğunu belirten Onur, şunları söyledi:

"Tolga ağabey, uzun zamandır bu takımda ve çok tecrübeli. Ben de kendi bildiklerimi gençlere aktarmaya çalışıyorum. Formayı kapmak için hepimiz var gücümüzle çalışıyoruz. Umarım bizim bu arzumuz ve isteğimiz takımın başarısına da önemli katkılar yapar. Çok az bir zamanımız kaldı ve yapacağımız hazırlık maçları bizim için çok önemli."