Aziz Yıldırım, Oscar Cardozo'nun transfer edilmesini isteyen taraftarlara müjdeyi verdi.
Uzun zaman sonra yüzü gülen Fenerbahçe Başkanı, Topuk Yaylası kampında sahaya inerken neşeli dakikalar geçirdi. Kucaklaştığı Ersun Yanal?dan takımın son durumuyla ilgili bilgi alan Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli futbolcularla da bir araya gelerek keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Düzce Topuk Yaylası kampında sıra dışı bir gün geçirdi. UEFA'daki şike süreci ve üst üste açılan davalar yüzünden oldukça sıkıntılı bir dönemden geçen Yıldırım dün uzun süre sonra gülerken görüntülendi.

Sarı-lacivertli takımın sabah yaptığı antrenmanda sahaya inen Aziz Yıldırım, tel örgülerin arkasında çalışmayı izleyen taraftarlarla sohbet etti. Bol bol imza dağıtan ve fotoğraf çektiren Yıldırım, Oscar Cardozo'nun transfer edilmesini isteyen sarı-lacivertlilere güvence verdi.

Yıldırım, ''Başkanım Cardozo gelecek mi?'' diye soran taraftara önce, ''Basın burada!'' diyerek espri yaptı. Fenerbahçe Başkanı ardından, ''Çok mu istiyorsun Cardozo'yu'' diye sordu, ''Evet başkanım'' yanıtını alınca da, ''Merak etmeyin çalışmalarımız sürüyor. Sen ne istiyorsan o olacak inşallah'' ifadelerini kullandı. Aziz Yıldırım, sarı-lacivertlilerden her zaman takıma destek olmalarını isterken, antrenmanların zaman zaman taraftarlara açık yapılacağını bildirdi.

Başkan Aziz Yıldırım, Teknik Direktör Ersun Yanal'la bir araya gelerek takımın son durumuyla ilgili bilgi aldı. Yanal'la kucaklaşan Yıldırım, tecrübeli hocayla çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundu.
Aziz Yıldırım dün Fenerbahçeli futbolcularla da bir araya gelme fırsatı buldu. Oyuncuların büyük bölümüyle sohbet eden Yıldırım'ın, keyifli sohbetler gerçekleştirdiği ifade edildi.

Orhan'a kapı açık

Alper Potuk'un transferi sırasında bonservis hakları Eskişehirspor'a verilen ve daha sonra Kasımpaşa ile anlaşan Orhan Şam yeniden Fenerbahçe yolunda. İsviçre'ye giderek Sarı-lacivertli kulübün UEFA Tahkim Kurulu'nda yaptığı savunmaya şahit olarak katılan Orhan, Kasımpaşa Yönetimi tarafından kadro dışı bırakıldı. Fenerbahçe'nin, 3 yıllık sözleşmesi de fesh edilen 27 yaşındaki Şam'a kapılarını sonuna kadar açtığı öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın, Orhan'ın kadroya katılması için profesyonellere
talimat verdiği ifade edildi.

Pankartlı destek

Fenerbahçeli taraftarlar, UEFA Tahkim Kurulu'ndan çıkacak kararı bekleyen Başkan Aziz Yıldırım'a destek verdi. Sarı-lacivertliler üzerinde, ''Aziz Yıldırım suçsuzdur'' yazılı bir pankart açarken, Başkan Yıldırım, taraftarlara verdikleri destek için teşekkür etti.

Helikopterden Acun çıktı!

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı da dün Topuk Yaylası kampındaydı. Kiraladığı helikopterle tesislere gelen Ilıcalı, Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir araya gelerek sohbet etti. Acun Ilıcalı antrenmandan sonra Emre Belözoğlu, Mehmet Topal ve Caner Erkin'i de helikoptere alarak tesislerden ayrıldı. Bu arada Hüseyin Kocaman isimli bir taraftar, Başkan Yıldırım'dan ilginç bir istekte bulundu. Yıldırım, Survivor yarışmasına katılmak istediğini söyleyen taraftarı, hemen yanındaki Ilıcalı'ya yönlendirdi.

KAYNAK:MACKOLİK.COM