atari oyunları
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ulusal "Hattrick Cup 09" ŞAMPIYONU "franch (İnter)"

 1. #1
  hayaletsurucu
  Yedek Oyuncu

  Ulusal "Hattrick Cup 09" ŞAMPIYONU "franch (İnter)"  <<<Hattrick Cup 09>>>

  <<<Hamachi Ağ Adı: Hattrick Cup 09>>>


  <<<Hamachi Ağ Şifresi: 123>>>


  <<<FİFA 2009>>>

  <<<Hattrick Cup 09 Şampiyonu Belli Oldu "Franch (İnter)>>>

  "Kupa Tur Ağacı" her maç yenilenecek ve görsel efektlerle dolu bir forum sayfası oluşturulacaktır.
  Kupa Kuralları

  1) Kupada 16 oyuncu olacaktır.
  2) Maçlar tek maç eleme usulüne göre yapılacak ve kazanan takım bir üst tura çıkacaktır.
  3) Her takım sadece bir kere seçilebilir. Sonradan takım değiştirme olmayacaktır.
  4) Ağda ve forumda küfür ve rencide edici sözler kullanılması kesinlikle yasaktır.:nono: (Bunun tespiti halinde hangi turda olunursa olunsun oyuncu kupa dışı bırakılacak olup, bundan sonraki "Hattrick cup" kupa düzenlemelerine katılımı engellenecektir.) YASAKTIR.
  5) Bug golü yasaktır:nono:.
  6) Maç sonuçları maçı yenen oyuncu tarafından foruma yazılacaktır.
  7) Maçlar oynanma esnasında bağlantı koparsa genel olarak aynı skorla yeniden girilir. Şöyleki; ilk yarı oynanırken kesilme olursa skorlar kaldığı yerden olmak üzere maç yeniden başlatılır (bunu yazmamızdaki amaç oyundaki kopmanın kimsenin suçu olmaması); ikinci yarıda kesilirse skor kaldığı yerden olmak üzere sadece ilk 45 dakika oynanıp maç sonlandırılır. (bunu yazmamızdaki amaç ise yeni baştan tam süre bir oyun oynanıpta diğer oyuncuların bekletilmesinin önlenmesidir)

  Oyun Ayarları

  1) Tüm maçlar 6 dak üzerinden oynancaktır.
  2) Maçlar WORLD CLASS oynanacaktır.
  3) Oyun Hızları "FAST" olarak oynanacaktır.

  Kayıt Kuralları

  1) Kayıt olmak isteyen oyuncuların gerçek adlarını. hamachi adlarıını ve takımlarını yazmaları yeterlidir.
  2) Son kayıt tarihi 20/11/2008 olmakla birlikte, 16 oyuncu tam sayısına ulaşılınca bitecektir. Ayrıca son kayıt tarihine kadar 16 oyuncu tam sayısına ulaşılamaması halinde kayıt yaptıran oyuncular ile kupa başlatılacaktır.
  3) Kayıtlar <hayalet_surucu> ve <alexbahce> (ki bunlar hamachi ag adlarımızdır) tarafından forumdan takip edilecek olup, foruma yukarıdaki kurallar dahilinde bilgilerini yazan arkadaşlar "Kupa Tur Ağacı"nda ismini görememeleri halinde "hamachi" agdan bize ulaşmaları yeterli olacaktır.

  NOT: Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise kayıt olmadan önce sizden önce kayıt yaptıran oyuncuların seçtikleri takımların kontrol edilmesidir. Aksi takdırde takımı ilk seçen oyuncu dikkate alınacak olup, diğer oyuncu hamachi ağdan (Hattrick Cup 09) bilgilendrilmek üzere askıya alınacaktır.

  Kura Kaydı Tamamlanan Oyuncular ve Takımları
  1) <OĞUZ HAN> hayalet_surucu >>>
  2) <UFUK> alexbahçe >>>
  3) rapsguard >>>
  4) Lush >>>
  5) mourners >>>
  6) Franch >>>
  7) savaş keskin >>>
  8) emuslu >>>
  9) recep >>>
  10) Danger >>>
  11) Tornado >>>
  12) Kalender >>>
  13) deivid >>>
  14) Qerejma >>>
  15) ArtİZzZ >>>
  16) ronaldo007 >>>  <<< D U Y U R U L A R >>>

  1) Arkadaşlar lütfen samimi olmak adına gerçek isimlerimizi daha önce yazdığımız mesajın sağ altında bulunan <düzenle> ikonundan düzelterek (mesaj kirliliği olmasın) yazalım. (Kimse isimlerinizle bişey yapmaz:))
  ÖRNEK Anlatım tıklayın

  <<<KAYITLAR KAPATILMIŞTI (16 OYUNCU TAMAMLANDI)>>

  Not: <Teknik> ve <Güizaaa> adlı arkadaşlar hala takımlarını bildirmemişler olup. yarın akşama kadar bildirmemeleri halinde yerlerine yeni oyuncular alınacaktır.

  <<< H A B E R L E R>>>
  :confused:
  SON DAKİKABiraz önce Hattrick Cup Komitesine yakın bir isimden aldığımız bir habere göre kupa kuralarının saat 19:00 gibi çekileceği haberleri alındı. Bu bilgi halen bilgileri komiteye ulaşmamış <Teknik> ve <Güizaaa> adlı oyuncuların kupa dışı bırakılıyor mu sorusunu akla getirdi. Bu nedenle iddalı olduğu bilenen ve yaptığı her basın toplantısında kupaya sahip olacak tek takımın kendileri olduğu beyanını veren ayrıca iddaa kuponlarının vazgecilmezi arasında yer alan iki takımın kupada olamayacağı <Teknik> ve <Güizaaa> taraftarlarını üzüntüye boğdu.

  SON DAKİKA Hattrick Cup Komitesinden alınan bilgiye göre saat 17:00 - 17:20 arası basın açıklaması yapılacaktır.

  SON DAKİKA Evet sevgili "Hattrick Cup 09" severler merakla beklenen basık açıklaması "Hattrick Cup 09" komitesinden <alexbahçe> tarafından yapıldı. Yapılan basın açıklamasında;

  İlk olarak <alexbahce> ve <hayalet sürücü> tarafından düzenlenen Ulusal "Hattrick Cup 09" da kuraların 19:00 da çekileceği duyuruldu. Bununla birlikte takımlar, teknik adamları ve taraftarları merakla rakiplerini beklemeye başladı.Bu arada <guiza> ve <teknik> adlı otuncularında kupa da yer alıp alamayacağı konusunda yeterli bir açıklama yapalmamakla birlikte, kuraların zamanında yapılacağını ve bu iki oyuncunun isiminide dahil edilerek çekileceğini belirttiler. Ancak söz konusu oyuncuların yerlerine aday durumda olan <Deivid> ve <kalennder> adlı oyuncuların merakla bekledikeri bilgi verilmeyerek bu iki oyuncu icin tanınan zaman hakkında daha sonra bilgi verileceği şeklinde açıklama yapıldı.

  Ayırcı sayın <alexbahce> açıklamasında takımlar hakkında birkaç görüş ve bilgi verme gereğinde bulundu (Ancak bunu yapmasıyla birlikte soru işaretlerini birlikte getirdiğide söylenebilir) Sayın <alexbahce> kupanın favorilerinin de yavaş yavaş fısıltı gazetesinde dönmeye başladığını belirterek söylentilere göre kupada mücadele edecek oyuncuların birbirinden değişik stilde oynadıkları ve hepsinin bilinmeyen özelliklerinin olduğu özellikle; tornado, savaş, danger, ronaldo007 ve rapsguard takımlarının çok tehlikeli ve kupanın favorileri arasında yer aldıklarını belirtti. Ayrıca lush, mourners, Franch, emuslu, recep, Qerejma takımlarının birer kapalı kutu olduklarını ve her an herşeyi yapabilecekleri kupada süprizlerle karşılaşılabileceğini belirtti. Konuşmalarında büyük bir özgüvenin içerisinde olduğu gözlenen <alexbahce> her kupada olduğu gibi "Hattrick Cup 09"da da süpriz peşinde olan takımların olduğunu ve bunların başında <hayalet sürücü> ve kendisinin bulunduğunuda belirterek, takımlarıu ile kupa da zoru başarmak istediklerini ve finali beraber oynama arzusunda olduklarını söyledi

  yapılacak yeni açılamalar son dakika olarak en hızlı şekilde sizlere iletilecektir.

  iyi akşamlar...

  SON DAKİKAKURALAR BELLİ OLDUUUUU....

  Kuralar tüm "Hattrick Cup 9" fanatiklerinin gözü önünde belli olurken takımlara maclar ve kurallar ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı:

  1) <teknik> ve <guizaa> adlı oyuncular bugün (19/11/2008) saat 21:00 e kadar bilgilerini ulaştırmazlar ise yerlerine <Deivid> ve <kalennder> adlı oyuncular geçeceklerdir.

  2) İlk tur maçlarının bugün (19/11/2008) 00:00 a kadar oynanması gerekmektedir. Oynanmamış maçlarda gelmeyen oyuncular (maca hazır olan oyuncunun lehine) hükmen 3 - 0 yenilmiş sayılacaklardır. Bu durum hazır olan oyuncu tarafından foruma yazılmak suretiyle belirtilecektir.

  3) Maç sonuçları ve her iki takımın gollerini hangi fotbolcuların attığı ( bunu istememizdeki amaç kupada gol krallığının tespit etmek içidir) galip gelenler tarafından foruma tek mesaj halinde yazılması gerekmektedir. (hep maç hep maç olmasın birazda diğer şeylerden zevk alalım değil mi?)

  <<<SON DAKİKA>>> Saat 21:00 itibariyle <teknik> ve <guizaa> adlı oyunculardan haber alınamadığından kupamıza <guizaa> yerine <deivid> adlı oyuncu; <teknik> yerine <kalender> adlı oyuncu dahil edilmiştir.

  SON DAKİKAEleme Maçları Sonuçlandı ve Çeyrek Final Takımları BELLİ OLDU

  İnanılmaz bir kupa ve inanılmaz maçlar !!!!! Eleme maçlarının çok renkli oldu. Takımların taraftarlarının fotbola doyduğu ve futbol adına herşeyin yaşandığı, İnter ve Bayer Munich maçlarının dillere dastan olduğu eleme maçları SONUÇLANDI. Maç sonuçları aşağıda acıklanmıştır. Geçtiğimiz eleleme maçlarına bakınca Çeyrek Final maçların da yer yerinden oynayacağa benziyor.

  Her ne kadar statlarını hınca hınc dolduran ama 00:00 itibariyle maçlarının oynanmamasından şikyetçi gözüken <danger> (GS), <hayalet_surucu> (Juventus) ve <kalender> (Roma) takımlarının taraftarlarının hevesleri kursaklarında kalsada takımlarının çeyrek finale cıkmalarından mutlu gözüktüler. Çeyrek finale yükselen takımların tüm enerjilerini çeyrek final maçına sakladıkları belli eden taraftarlarının stad çıkışında ki FİNAL FİNAL !!!! tezauratlarının gölgesinde kalan <lush> (Liverpool), <tornado> (Valencia) ve <emuslu> (Arsenal) takımlarının çoluk çoçuk tüm taraftarından gelen "YÖNETİM İSTİFA - FİFA09 SENİN NEYİNE SEN GİT EVİNE" tezauratlarından çok kızgın ve üzgün oldukları anlaşılıyordu.

  Ayrıca eleme maçlarının bitmesinden sonra "Hattrick Cup 09" yönetimi çeyrek final kurallarını belirlediğini belirterek basın açıklaması yaptı :

  1) Çeyrek final maçlarının 20/11/2008 günü saat 23:00 a kadar oynanmasının gerekmektedir. Oynanmamış maçlarda gelmeyen oyuncular (maca hazır olan oyuncunun lehine) hükmen 3 - 0 yenilmiş sayılacaklardır. Bu durum hazır olan oyuncu tarafından foruma yazılmak suretiyle belirtilecektir.

  Hattrick Cup 09" yönetimi forum mesajına maç sonucu prıntscreen yaparak renklendiren <deivid> adlı oyuncu teşekkür ederken, tüm çeyrek final oyuncularından maç sonlarının "printscreen" tuşuyla alınıp forum mesajına eklenmesi rica etti. (örneğin:<deivid> adlı oyuncunun mesajına bakılması :)

  <<<Flash Flash Flash....>>> Sayın tornado (valencia) teknik direktrüünün zehir zembelek açıkalmarı hepsi burda; Sayın tornado (valencia) nın yaptığı açıklama "fast cup olmamasina ragmen kuralarin 7-8 gibi verilip ilk maclarin belirtilmeden 12 gibi tamamlanicak oldugu bi turnuva... hukmen yazmislar. :F baslikta belirtilmesi lazimdi... okadar kucuk yaziyla yaziyorsunuz ugrasiyorsunuz ama insanlar bunlarin hepsini okurmu diye madde halinde ayrintili yazilabilirdi.. fast cup deil bu turnuva ama 3 saat icinde mac oynamadan hukmen yazilan ilk kez boyle bi turnuva gordum... hazirlanis itibariyle iyiydi aslinda ama neyse basarilar herkese." şeklinde olmuştur.

  Sayın tornado (valencia) teknik direktörünün yaptığı açıklamara "Hattrick Cup 09" yönetiminden verilen cevabi açıklamada; "Sayın "Hattrick Cup 09" oyunuclarının yapılan açıklamalarda haklılık paylarının olduğu belirtilerek, kupanın 18/11/2008 tarihinde düzenlendiği ve ilk maçların 19/11/2008 günü 00:00 da sonuçlanması gerektiğinin belirtildiğinin altı çizilmiştir. Tüm oyuncular düşünüldüğünde bu saatin gerektiğinden fazla bile olduğu hatta bazı oyuncuların beklemekten usandıkları söylenebilir. Kupanın sadece maç yapmaktan ibaret olmasını istemediklerinden birazcık renklendirmek ve düzenlenen kupanın oyuncular için sadece zamanı geldiğinde oynanacak maç olmasından çok güzel, neşeli bir forum sayfası olmasını ve tüm oyuncuların maç oynamanın yanında neşeli sohbetleri ile katılımlarının arzuladığı ve bu nedenle "BASIN AÇIKLAMASI", "SON DAKİKA HABAERLER" vs. ler eklendiği belirtilmiştir. Ayrıca yönetimin bizleri göz yaşlarına boğan açıklamasında forumda yapılan açıklamarın kupanın hamachi ağında her zaman birkaç kere oyunculara duyurulduğu ve yazılanların zevle takip edileceği ve bizleri neşelendirileceği düşünülmüştü.

  Yapılan bu açıklamarın "Hattrick Cup 09 Gazatesinde" yayınlanması esnasında tornado (valencia) teknik direktörü ve Hattrick Cup 09 yönetiminin hamachi pub eğlence merkezinde kahkalar içinde görülmerinin ardından "Yapılan açıklamar acaba reklam kokan haraketlermiydi" sorunu göndeme getirdi :)


  SON DAKİKA Görülüyorki "hattrick Cup 09" yönetimi SAyın tornado (valencia) nın yaptığı acıklamardan ders almış gözüküyor :)))

  <<<Yarı Final Takımları Belli Oldu>>>

  Aman *****'ım bu nasıl bir çeyrek final oyuncuları tanımasak "bu maç karakolda biter" sözü tam yerinde olur. Yine bizim farkımız yine söylemiştik gibi lafları söylemek artık haber kanalımız için alışkanlık oldu ama Kupanın ilk anlarında söylemiştik :) inanılmaz maçlar oluyor.

  Sayın <Hattrick Cup 09> severler bize gelen bilgilere göre 20/11/2008 perşembe günü saat 09:00 suları <daner> (GS), <mourners> (Barcelona) ile karşılaştı ve <mourners> (Barcelona) teknik direktörünün "Danger sen başıma bela mısın ?" sözleri ile sonuclanan inanılmaz bir maç cıkardı. GERÇEKTEN görülmemiş oldu ve <daner> (GS), <mourners> (Barcelona)'ı 7-1 gibi farklı bir skorla yenerek adını yarı finale yazdırmayı başardı.

  Bu maçın ardından saat 21:00 sularında <franch> (inter), <kalender> (roma) ile kendi evinde karşılaştı. Bu maçın ardından <franch> (inter) takımı teknik direktörünün yaptığı basın açıklamasında yüzü bariz bir şekilde güldüğü gözüküyordu. Skor 4 - 0 <franch> (inter) lehine sonuçlandı. Şimdi sizlere <franch> (inter) teknik direktörünün açıklamalarını yayınlıyoruz; "<kalender> (roma) teknik direktörüne atıfta bulunarak güzel macti dosthane bi şekilde başladi ve dosthane bi şekilde bitti iki takim taraftarlari mac öncesinde birbirlerine cicek vererek bu dostlugu pekiştirdiler mac snrasi inter taraftarlari romalilari tribüne cagirarak büyük bir fairplay örnegi sergilediler." Gerçekten tüm sahalarda görmek sitetiğimiz görüntüler bunlar...

  Offf Offff... Uzatlamara giden bir maç daha... İnanlımaz bir fotbol müsabakası <recep> (milan) deplesmanına giden <hayalet_surucu> (Juventus) sahadan boynu bükük ayrılan taraf oldu. Kıran kırana gecen bir 120 dakika !!! Futbol tanrıları bile bu maçı izlerken heyecendan el ve ayak tırnaklarını yemiştir herhalde. Her iki tarafta 0-0 eşitlikle biten 90 dakikanın ardından 15 er dakika süren uzatmalarda da gol olmadı ve maç penaltılara gitti. Penaltılarda yarı finale adını yazdıran takım hiç süphesiz <recep> (milan) oldu. <recep> (milan) teknik direktörünün yaptığı basın açıklamarında "maçtaki direklerle olan şansızlıklarının penaltılarda kırdıklarını belirterek maç içerisinde oyuncularının direkten dönen toplarla moral bozukluğu içerisinde moral ve motivasyon kaybına uğradıklarını ve bu nedenle uzatmalarda iyi bir oyun sergileyemediklerini belirterek büyük bir alçak gönüllülükle "bu macın 90 dakikada sonuclanırdı. Basit bir maçtı" şeklinde açıkmala yaptı. Bu açıklama ardından <hayalet_surucu> (Juventus) teknik direktörü "benim ağzım armut toplamıyor" dercesine alelacele bir acıklama yaptı; "Yok öle bişey" O NE !!! bu kadarmı evet bu kadar yapılan basın açıklaması bu kadar bütün basının ağzı açık kaldı. Görülüyor ki <hayalet_surucu> (Juventus) teknik direktörünün içine oturmuş. Stad çıkışında <hayalet_surucu> (Juventus) teknik direktörünün armut yediği gözlerden kaçmadı :)))) Ayrıca hayalet_surucu (juventus) teknik direktörünün yaptığı yazılı basın açıklamasında kendilerini ve oyuncularını güvendiklerini 90 dakika da işi bitireceklerini emin oldukları için penaltı atışı çalışmadıklarını beyan etti ve recep (milan) teknik direktörüne şu sözleri yazdı "Sayın recep (milan) teknik direktörü bir maçta penaltılarada gidilebileceğini bana öğrettiğin için sağol."

  Ayrıca "Hattrick Cup 09" kulislerinde <recep> (milan) teknik direktörünün yaptığı basın açıklamasındaki kale direklerinin alay konusu olduğu duyuldu.

  Kupanın son maçı olan <artizzz> (Atletico Madrid) ve <rapsguard> (manchester) maçında <rapsguard> (manchester) teknik direktörünün maçta hazır bulanmadı bildirildi. "Hattrick Cup 09" komitesine yakın bir isimden duyduğumuza göre <rapsguard> (manchester) teknik direktörünün Hamachi ağında online gözüktüğü yönetimin ve diğer birçok oyuncunun çağrılarına kulak asmadığı ve cevap verdiği ama çeyrek final oyuncusu olması nedeniyle <artizzz> (Atletico Madrid) teknik direktörünün de onayı alınarak gece saat 01:00 sularına kadar beklenmesi kararının alındığı belirtildi. Ancak bu oyuncunun belirtilen saate kadar gelmemesi üzerine "Hattrick Cup 09" komitesinin olağanüstü genel kurul toplatısı yaparak <artizzz> (Atletico Madrid)in rakibinin belirlenmesine başlandı komiteye <artizzz> (Atletico Madrid) teknik direktörünün de çağrıldığı gelen haberler arasında bulunmaktadır. Olağanüstü genel kurul toplatısından çıkan kararda, "halen (gece saat 1:30) "<rapsguard> (manchester) takımı adına Hattrick Cup 09" ağında online olan oyuncular arasından iki kişinin acele eleme macı yapması ve <artizzz> (Atletico Madrid) in rakibi olması kararı alındı.Ayrıca bu kararda kazanan oyuncunun <rapsguard> (manchester) yerine değil yarı finale çıkarsa yine <rapsguard> kupaya devam edeceği belirtidi.Bu kararın ardından <artizzz> (Atletico Madrid) in rakibinin alexbahçe (chelsea) nin oynayacağı belirlendi. Saat 02:00 sularında yapılan bu maç sonucunda 4-0 gibi rahat bir skorla yarı finale adı yazdıran taraf <artizzz> (Atletico Madrid) oldu.

  Yarı final maçı 21/11/2008 günü saat 00:00 a kadar sonuçlanarak maç sonuçu HATTRİCK CUP 09 FİNALİSTLERİ tarafından foruma yazılmalıdır

  Takımlara final yolunda başarılar.

  <<<MAÇ SONUÇLARI>>>

  <<<Eleme Maçları Sonuçları>>>
  <<<Çeyrek Final Maçları Sonuçları>>>
  <<<Yarı Final Maçları Sonuçları>>>

  <<<Final Maçı Sonuçu>>>
  Paylaş
  Mesaj hayaletsurucu tarafından (22-11-2008 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir. 2. #2
  hayaletsurucu
  Yedek Oyuncu

  Standart  <Oğuz Han> <hayalet sürücü - juventus>


  Paylaş
  Mesaj hayaletsurucu tarafından (19-11-2008 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  rapsguard
  Yedek Oyuncu

  Standart  rapsguard man.u


  Paylaş

 4. #4
  Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2008
  Mesajlar : 124
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart başarılar"  'ufuk'
  alexbahçe/CHELSEA


  Paylaş
  Mesaj ufukbulutu tarafından (19-11-2008 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlışlık
  ufukbulutu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 5. #5
  Hiperaktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2008
  Mesajlar : 601
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  Lush ® - Liverpool


  Paylaş
  Lush isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 6. #6
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 3.595
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  barça :)


  Paylaş
  Peter Pan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 7. #7
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 1.202
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  takim inter
  hamachi adi franch
  isim ali :)


  Paylaş
  Mesaj franch tarafından (20-11-2008 Saat 00:46 ) değiştirilmiştir.
  franch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 8. #8
  savaskeskin
  Yedek Oyuncu

  Standart  savaş keskin
  real madrid


  Paylaş

 9. #9
  Aktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2008
  Mesajlar : 479
  Tecrübe Puanı 1020
  Tecrübe Puanı Gücü : 100

  Standart  emuslu- ARSENAL


  Paylaş
  emuslu29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 10. #10
  recep
  Yedek Oyuncu

  Standart  recep-milan


  Paylaş

 11. #11
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 1.331
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  DaNGeR-Galatasaray


  Paylaş
  ▒▒▒▓▓▓▓███ ۩ FIFA09-10 ۩ ███▓▓▓▓▒▒▒
  DaNGER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 12. #12
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 2.099
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  TorNado - Valencia


  Paylaş
  TorNado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 13. #13
  Qerejma
  Yedek Oyuncu

  re  slm benım takımım juventus ısmım şahin


  Paylaş

 14. #14
  Qerejma
  Yedek Oyuncu

  Standart  slm benım takımım secılmıs benım takımım bayer munıhh


  Paylaş

 15. #15
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Nov 2008
  Mesajlar : 3.791
  Tecrübe Puanı 42
  Tecrübe Puanı Gücü : 43

  Standart  >>ArTizZz<< Atletico


  Paylaş
  REAPER TEAM KURUCU
  Artizzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 16. #16
  Aktif Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 408
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  sevilla nick c:ronaldo007


  Paylaş
  Mesaj c.ronaldo007 tarafından (19-11-2008 Saat 02:33 ) değiştirilmiştir.
  c.ronaldo007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 17. #17
  FIFA 10 DÜNYA ŞAMPİYONU

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 3.414
  Tecrübe Puanı 57
  Tecrübe Puanı Gücü : 58

  Standart  yedek kayıt: Deivid-Lyon

  bu turnuvayı nasıl görmedim benhiç de söylemiyorsnuz ha

  kardeş güzel bi turnuva açmışsın inşaallah yürür


  Paylaş
  Mesaj Deivid tarafından (19-11-2008 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.
  Kendine buyruk veremeyen, söz dinleyecektir. Nice kimseler kendilerine buyruk verebilir ama buyruklarını dinlemekte pek yaya kalırlar.
  Deivid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 18. #18
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 2.093
  Tecrübe Puanı 75
  Tecrübe Puanı Gücü : 76

  Standart  kalender yedek

  ben de diyecektim ki yav ahmet neden bize haber vermiyon turnuvalarımeğer sen de görmemişsiN hadi yırttın


  Paylaş
  KaLeNDeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 19. #19
  Usta Oyuncu

  Üyelik tarihi : Oct 2008
  Mesajlar : 2.099
  Tecrübe Puanı 10
  Tecrübe Puanı Gücü : 11

  Standart  sanirim deividle kalender gelicek takim belirtmeyenlerin yerine... hadi bakalim demet akalin :F


  Paylaş
  TorNado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

 20. #20
  ozgurce53
  Yedek Oyuncu

  Standart  ozgurce53 - roma


  Paylaş

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Yandex.Metrica

Turnuval Yasal Uyarı!

Turnuval Bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, turnuval.com hizmetlerini sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kullandığımız cookie'ler (çerezler) ve kişisel verilerinizle ilgili Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793