LG, beğenilen cep serisi Optimus'a biri fiziksel klavyeli iki yeni cep daha ekledi! İşte özellikleriLG Optimus Pro

QWERTY klavyeye sahip LG Optimus Pro, hem klavyede, hem de dokunmatik ekranda üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. QWERTY klavye ergonomik tasarımıyla hızlı ve doğru metin girişi sağlarken, 2.8inç'lik ekran da multimedya içeriğinin keyfini artırıyor. Ayrıca LG Optimus Pro'nun E-posta ve ajanda için ayrılmış özel tuşları kullanıcılara hız ve kolaylık sağlıyor. Yeni LG Optimus Pro beyaz, siyah ve titanyum grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sunuluyor.

LG Optimus Net

LG Social+ özellikli Optimus Net, en yaygın sosyal paylaşım portallerinden çoğunu ana ekran üzerindeki widget ile bir araya getiriyor. Kullanıcılar tek bir tuşa tıklayarak, Facebook ve Twitter'daki durumlarını güncellemeden, aynı ekran üzerinde arkadaşlarının sosyal medya haberlerini okumaya kadar birçok işi aynı anda yapabiliyor. Cihaza entegre edilmiş sosyal yazılım parçası, tek tuşa tıklayarak ana ekran üzerinden birden fazla sosyal medya hesabında fotoğraf paylaşmaya olanak tanıyor.

Ayrıca, 3.2 HVGA (320 x 480) ekran, multimedya içeriğini daha net ve daha canlı gösterirken, LG SmartShare işlevi içeriğin diğer DLNA uyumlu cihazlarla kolayca paylaşılabilmesine olanak tanıyor.

Avrupa pazarına sunulacak LG Optimus Net, bazı bölgelerde, mobil ödemeye olanak tanıyacak şekilde Yakın Saha İletişimi (NFC) özelliğine sahip olacak. Cihazın Kuzey Amerika'daki sürümü QWERTY klavye içerirken Brezilya, Çin, Asya ve BDT bölgesinde ise, Optimus Net çift SIM kartla uyumlu çalışacak. LG Optimus Net siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile sunulacak.