Bayramda evinizi terkedecekseniz ve hırsız riski kafanızı karıştırıyorsa, bu çözümü gözden geçirin!
Pronet, Ramazan Bayramı'nda tatile gidecek ve büyüklerini ziyaret etmek için evinden sık sık uzaklaşacak olanları güvenlik önlemlerini almaları konusunda şimdiden uyarıyor. Bayram tatili nedeniyle evlerin boşalmasını ve apartman kapılarının ziyaretler nedeniyle açık kalmasını fırsat bilen hırsızlar her bayram çok sayıda konut ve iş yeri sahibinin tadını kaçırıyor. Bayram ziyaretine gelen misafir kılığına giren hırsızlar, kimsenin şüphelenmesine fırsat vermeden apartmanlara girip çıkıyor ve rahatça avlanıyorlar. Bu avdan payını çok sayıda iş yeri de alıyor. Ramazan Bayramı'nda gönül rahatlığıyla tatile çıkmak ya da uzun bayram ziyaretleri gerçekleştirmek isteyenlerin imdadına ise Pronet yetişiyor. Pronet'in 7/24 hizmet veren "Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi" sayesinde ev ve iş yerleri kötü niyetli kişilerden her an korunmuş oluyor.

Pronet'in 5 korumalı Güvenlik Paketi, hırsızlar için caydırıcı özelliğe sahip bir koruma sağlıyor. Pronet Güvenlik Paketi'nin sunduğu çok yönlü koruma sayesinde ev ve iş yerleri olası pek çok tehlikeye karşı güvende oluyor. Hırsızlığı önlemesinin yanı sıra örneğin tercihe göre sisteme eklenebilen gaz ve duman dedektörleri sayesinde de gaz kaçağı ve yangın tehlikeleri tespit edilerek kurtarma ekiplerinin hızla mekana yönlendirilmesini sağlıyor. Yani Pronet Güvenlik Paketi ile yalnızca hırsızlığa karşı değil, hayati tehlike arz eden farklı durumlara karşı da konut ve iş yerlerini güvenli bir hale getirmek mümkün. Ambulans ihtiyacı da bu unsurlar içerisinde yer alıyor. Böylece her türlü duruma karşı can ve mal güvenliği Pronet 5 korumalı güvenlik paketi sayesinde koruma altına alınmış oluyor.

Pronet 5 korumalı güvenlik paketi dahilinde sunulan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi hizmeti ise aboneler için güvenlik unsurunu en üst seviyeye taşıyor. Herhangi bir olumsuz durumda mekandaki güvenlik sistemi, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi'ne sinyal gönderiyor. Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi ise daha önce sistem sahibinden aldığı talimata göre, sistem sahibini, güvenlik güçlerini veya her ikisini birden arıyor ve kısa bir süre içerisinde olaya müdahale edilmesini sağlıyor.

Pronet alarm sistemleri hakkında bilgi almak için www.pronet.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya 444 1 911 numaralı telefonu arayabilirsiniz.