Bu kampanya, LG'nin Android'li cebi Optimus Black'e sahip olmak isteyenlerin ilgisini çekecek

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan ve önümüzdeki günlerde pembe rengiyle de kullanıcıların karşısına çıkacak olan yeni LG Optimus Black, Turkcell işbirliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, interneti içinde ayda 56 TL'ye kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

700 nit parlaklığındaki NOVA ekrana sahip LG Optimus Black, okunabilirliği ile dikkat çekiyor. LG Optimus Black, kullanıcılara, ideal cep telefonu görüntüsü için daha yüksek parlaklık seviyeleri, gerçek siyah ve beyaz renkler sağlarken, internette gezinmek, e-posta okumak ya da belge yazmak için daha kolay ve daha doğal bir tecrübe sunuyor.

LG Optimus Black ile sunulan NOVA teknolojisi, aynı zamanda kullanıcıların iç veya dış mekanlarda güçlü güneş ışığının altında görünürlüğü korumasını da sağlıyor. Geliştirilmiş aydınlatma gücünün yanı sıra, LG Optimus Black'teki NOVA ekran, genel iç mekan kullanımı sırasında, güç harcamasını klasik LCD'lere göre yüzde 50 oranında düşürüyor.

Sadece 109 gr. ağırlığı ile dikkat çeken LG Optimus Black, son derece ince tasarımıyla da zarafeti simgeliyor. 6.0 mm'lik profiliyle dünyanın en ince akıllı telefonlarından biri olan LG Optimus Black'in arka yüzünün yay şeklindeki gizli tasarımı, telefonun olduğundan da ince görünmesini sağlıyor.

LG Optimus Black aynı zamanda önemli uygulama ve içeriklere kolay ve daha hızlı erişmek üzere tasarlanmış bazı akıllı özellikler de sunuyor. Optimus UI (Kullanıcı Arayüzü) 2.0, kullanıcının tek bir dokunuşu ile kilitli ekrandan mesajlara, e-postalara ve cevapsız aramalara doğrudan ulaşmasına olanak sağlıyor.