Bu cihaz ile Full HD videoları herhangi bir HDMI cihazdan HDTV'ye kablosuz olarak aktarabilirsiniz!
İleri ağ iletişim ürünlerinde önde gelen şirketlerden Edimax Technology, WD-1000TR WHDI Caster'ı piyasaya sürmekten çok memnun. The WD-1000TR kullanıcılara PC, laptop, dijital alıcılar, oyun konsolları ve Blu-Ray oynatıcılar gibi HDMI cihazlarından sıkıştırılmamış Full HD (1080p) videoları HDTV'ye aktarmalarını sağlıyor. Edimax WD-1000TR WHDI Caster piyasadaki herhangi bir HDMI medya oynatıcı ile uyumlu ve tak-oynat kurulumu sayesinde kullanıcılar bu multimedya tecrübesini çabucak ve kolayca gerçekleştirebilirler.

Edimax WD-1000TR WHDI Caster yüksek çözünürlüklü video dosyasını sıkıştırılmamış bir şekilde kablosuz bir radyo kanalı üzerinden göndermeye yarayan WHDI standardıyla dizayn edildi.5GHz bant,40MHz kanalda 3Gbps'a(1080p/60) kadar video verisi göndermeye yarayan yüksek kalite, sıkıştırılmamış kablosuz bir bağlantı sağlıyor.

Kullanıcıların basitçe vericiyi bir HDMI cihaza, alıcıyı ise bir TV'ye veya projektöre bağlayıp power tuşuna basıp Full HD videoları kablosuz bağlantıyla anında seyredebilirler. The WD-1000TR WHDI Caster, HDMI kablo bağlantısına eşit kalitede iyi bir tek-oda Full HD kablosuz video aktarımı performansına sahiptir.

WD-1000TR WHDI Caster özellikleri

- Tek-Oda Full HD (1080p) kablosuz video aktarımı
- Tak ve oynat kurulum
- Herhangi bir HDMI cihazla uyumludur
- Kablosuz projektör sunucu olarak da çalışır