Vodafone, Apple'ın popüler tableti iPad 2'yi çok yakında Türkiye'ye getiriyor! İşte detaylar...

Vodafone Türkiye, yeni jenerasyon iPhone 4'ten sonra, şimdi de tablet piyasasında yankı yaratan iPad 2'yi Türkiye'de satışa sunuyor. Apple'ın heyecanla beklenen en son teknoloji cihazı iPad 2, kısa bir süre içinde Türkiye'deki meraklılarıyla buluşuyor olacak.

Apple'ın devrim yaratan ikinci nesil yeni cihazı iPad2, yeni çekici özellikler içeriyor. Orijinal iPad'e oranla yüzde 33 daha ince ve yüzde 15 daha hafif bir tasarıma sahip olan iPad 2, bu yapısına rağmen kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde, 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. iPad için ayrıca çeşitli çekici tarifeler de sunacak olan Vodafone Türkiye'nin satış mağazalarında, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri seçmelerine yardımcı olmak üzere özel olarak ayrılmış iPad2 alanları ve eğitimli personel bulunacak.

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

"Bilindiği gibi, geçtiğimiz yıl iPhone 4'ü Vodafone Red ayrıcalıklarıyla abonelerimizle buluşturduk. iPhone 4 lansmanımız çok başarılı geçmiş ve iPhone 4, Vodafone markasıyla anılır olmuştu. Çok yakında da Apple'ın son ürünü iPad 2'yi Vodafone farkıyla abonelerimize sunacağız." şeklinde konuştu.
iPad2'ye ilişkin fiyatlandırma ve satın alma ayrıntıları kısa bir süre içerisinde belli olacaktır.