Elektromanyetik alanı yok eden cihaz!

Teknolojik cihazlardan çıkan elektromanyetik dalgalardan kurtulup huzurla yaşamak, bu cihazla mümkün.


Kullandığımız teknolojik cihazlarımızın yaydığı elektromanyetik frekanslar(EMF), Q-Link MINI ile nötralize edilip cihazların insan sağlığı üzerinde yarattığı zararlar, vücudun doğal koruma sisteminin desteklenmesiyle minimuma indiriliyor. Q-Link’in özünü oluşturan Sempatik Rezonans Teknolojisi™ (SRT-3™) vücut fonksiyonlarının en iyi şekilde çalışmasını sağlıyor ve cihazların yarattığı EMF’leri vücudun enerji sistemi veya biyo-alan ile titreşim sağlayarak vücudun doğal yaşam frekanslarını güçlendirmesine yardımcı oluyor.

Q-Link MINI™ günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, mp3 çalarlar, Bluetooth kulaklıklar ve portatif oyun konsolları gibi elektronik cihazların yarattığı elektromanyetik alanlardan oluşan elektro-bulut’un dağıtılmasını ve nötralize edilmesini sağlıyor. İnsan vücudu stresi hissettiği anda savunma mekanizmaları ile bu durumla savaşırken Q-Link ürünleri biyo-alanları etkileyerek vücudun stresini dengeliyor.

Vücuda en yakın olacak yere takılarak kullanılan Q-Link MINI ile vücuttaki 100’den fazla doğal yaşam frekanslarını netleştirmeye ve düzenlemeye yardımcı oluyor. Böylelikle cep telefonu kullanırken veya mp3 çalardan müzik dinlerken Q-Link MINI biyo-alanlara yoğunlaşarak, vücudun EMF’lere ve diğer stres faktörlerine karşı savaşmasına destek oluyor.

Vücudun “biyo-alanları” üzerinde olan etkileri çeyrek asırdır dünyanın en saygın üniversitelerinde yapılan araştırmalarla kanıtlanmış olan Q-Link MINI ürününe tüm Beymen mağazalarından ulaşabilirsiniz.