Infinity Ward, Call of Duty: Ghosts’a gelmesi büyük bir merakla beklenen Onslaught DLC’si için bir ‘teaser’ videosu yayımladı DLC’nin çıkış tarihi ise 28 Ocak olarak belirtildi.

Bu bilgi, yayımlanan tanıtım videosu ve “28 Ocak’ta tehditkar birşey geliyor. #Onslaught için hazır olun.” cümlesiyle birlikte stüdyonun Instagram hesabı aracılığı ile oyun severlere duyuruldu .Geliştirici ayrıca, Extinction moduna, örümcek formunda yeni bir düşman sunacağını göstermiş oldu. Bunun dışında, Nightfall adında yeni bir harita daha ekleniyor. Gerçi, bazı oyuncular, bir Gamestop mağazasında, Fog, Containment, Bayview ve Ignition adlarında dört haritaya daha rastladıklarını söylüyor. Öte yandan Maverick AR ve Sniper tüfeğinin de bonus olarak DLC’ye ekleneceği gelen bilgiler arasında.

Infinity Ward, oyun için adları daha önceden Onslaught, Devastation, Invasion ve Nemesis olarak açıklanmış olan dört DLC paketi yayımlamayı planlıyor. Bu dört ismin ilk harfleri birleştirildiğinde, mitolojide İskandinav panteonunun başı olan ve çoğunlukla savaş, zafer ve ölümle beraber anılan ODIN’in adı çıkıyor.Sezon anahtarına sahip herkes Onslaught’a ücretsiz olarak ulaşabilecek Infinity Ward henüz bağımsız olarak bu paketin fiyatını belirlemiş değil. DLC öncelikle Xbox platformlarına geliyor ancak kısa süre içerisinde diğer bütün sistemler için çıkmış olması bekleniyor.


Kaynak : scroll